Brno a okolí – běžky

V Brně a jeho okolí se zpravidla většinu zimy lyžovat nedá, ale přijde-li sněhová nadílka i do nižších poloh, nemusí místní lyžaři jezdit na hory a mohou jít na běžky blíže svému bydlišti. Takové období většinou netrvá dlouho, sníh obvykle brzy roztaje. Upravované stopy se dají najít na některých místech Drahanské vrchoviny, jinak si lyžaři v Brně a okolí musí prošlapávat stopy sami.

Oblast jsme rozdělili na následující podoblasti:

Odkaz: webkamery - Brno a okolí

Nejnovější aktuality ze stopy

Řazení aktualit:

Dotaz
Dan, vloženo 18.1.2018 13:27

Odkud se prosím dá vyjet z okolí Předklášteří ? Někde odspodu od té sjezdovky Klínek ?

Zodpovědět > Brno

Info ze dne 17.1.
Jiri Knoflicek, vloženo 17.1.2018 21:31

Předklášteří dnes krása sluníčko...snehu celkem dost..jel jsem okruh Klínek Orlí hnízdo Pasník a zpět a bylo to super...

> Brno

Info ze dne 17.1.
esence77, vloženo 17.1.2018 20:35

V Bystrci na loukách u Tři borovic to jakz takz jde, večer těch mokrých 8cm prituhlo tak jestli na to něco pripadne bude to ok. Zitra odpoledne už se má ale oteplit na den až dva :(

> Brno

Info ze dne 17.1.
Taz, vloženo 17.1.2018 12:11

Dnes z Klajdovky po cyklostezce smerem na Ochoz docela v pohode. Pokud trochu prisnezi, tak to bude idealni.

> Brno

Info ze dne 30.11.
Marena, vloženo 30.11.2017 20:18

Na klajdovce 10 cm sněhulákového sněhu. Z kopanin po šumbeře k vyhlídce na seřadiště. Odspodu do toho jde voda a pěšáci to tam hned rozšlapou, ale na Brno dobrý a třeba to chvíli vydrží. Dole v Líšní ještě pršelo, ale na Hádech padal sníh.

> Brno

Doporučujeme

Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.
Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.