Obecná diskuze o lyžování

Nově vytvořené obecné fórum můžete využívat k diskusi o čemkoli lyžařském. Zprávy o aktuálních sněhových podmínkách samozřejmě nadále patří k příslušným běžkařským oblastem. Naopak komentáře, které žádné informace o aktuálních podmínkách neobsahují, můžeme ze stránek se sněhovým zpravodajstvím v jednotlivých oblastech občas přesouvat sem. Stránky se zprávami z oblastní pak budou přehlednější.

V obecné diskusi jsou tedy podmínky pro vkládání příspěvků benevolentnější. Nepatří sem ale neslušné komentáře a reklama, takové zprávy mohou být mazány.

Nejnovější diskusní příspěvky

Kvůli napadaní spamovacím robotem byla obecná diskuze dočasně pozastavena, takže tlačítko pro přidání zprávy zde není úmyslně. Třeba ho to časem přestane bavit a zas ji otevřeme. Děkujeme za pochopení.

lyžař, vloženo 12.2.2018 14:20 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Na nic.OPS prostě v týdnu neupravuje

lyžař, vloženo 11.2.2018 19:24 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

To jsem zvědav jestli to na pondělí projedou taky pro nás místní lyžaře

Jezek, vloženo 10.2.2018 11:18 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Proč mažete příspěvky který se vám nehodí.Necháváte jen ty které vás chválí. Ale to je velká chyba .

Jezek, vloženo 10.2.2018 11:14 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Uprava tratí od OPS je tragická.Jezdím téměř každý den a mohu to docela posoudit.

lyžař, vloženo 10.2.2018 11:07 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Proč neupravujete v týdnu ale jen na víkendy.? Místní vás nezajímají.Hlavně vše pro turisty z nížin,který to stejně za dopoledne celý zničej.

petr, vloženo 5.2.2018 16:48

Možná jsem slepý, možná i blbý :-) Chtěl jsem přidat příspěvek o tratích na Slovensku, ale tuto oblast jsem nenašel. Vyřešil jsem to tak, že jsem odkaz umístil do Rakouska, dříve Rakouska-Uherska. A Slovensko přece dříve byly Horní Uhry, ne?
Nebylo by vhodné, přidat Slovensko do oblasti zahraničí??? Nerad bych, aby mi za můj příspěvek nějaký slovenský nacionalista rozbil hubu...:-)

ehmmm, vloženo 4.2.2018 19:22

Tak jsme dneska pri soupani klasiky koukal na to prerusovani stop a obcas mi to prijde divne. Na rozcesti ve tvaru T na rovince vubec nevidim duvod, proc tu jednu stopu, co vede po kraji, prerusovat. Taky se mi zda, ze nekdy ta stopa konci zbytecne daleko od krizovatky. Chapu preruseni stopy na konci sjezdu, kde stejne vetsina pluzi. Skoro bych rekl, ze se tim prerusovanim nekdo pokousi resit problem s prazaky a podobnymi borci, protoze ti jsou schopni stat kdekoliv. Klidne i ve stope, nebo uprostred v pasu pro brusleni. Tak se asi nam normalnim snazi vysvetlit "hele, tady konci stopa, tady budou stat pepici" a pepikum naopak "hele, je jasny, ze stejne budete stat kdekoliv, ale tady jsme vam vyrolbovali takove mensi namesticko beze stop, tak jako kdybyste si na to vase zevlovani zastavili tady, tak by to bylo lepsi nez tamhle v zatacce ve sjezdu ve stope." Ale holt ne kazdeho naucil v detstvi tatinek, ze kdyz chce nekdo zastavit, tak si musi vystoupit ze stopy do lesa a neprekazet. Ale jinak samozrejme dekuji za to, co je.

gven, vloženo 2.2.2018 21:39

Dneska odpo jsem jel z Bedřichova panelku a na Knajpu, klistr, bez problémů. Nahoře by imho asi držely i tuhý vosky.

Martin Sajal, vloženo 2.2.2018 20:17

Bertík: Mirek ze Sporticusu psal do zprávy na http://www.kamzasnehem.cz/bezky/jizerske-hory/bedrichov-jizerska-magistrala , že jako základ to bude chtít do nižších poloh klistry... já jsem rád, že mám skiny a nemusím mazání řešit, pač jinak by to určitě dopadlo tak, že bych většinou jel soupaž...

Bertík, vloženo 2.2.2018 17:18

Apropoo, co tam mažete? Chtěla bych jít zítra z Oldřichova Pilama a moc nevím, jak namazat, aby mi to potom celou cestu nebrzdilo.
Děkuji za každou radu

lyžař, vloženo 2.2.2018 13:34 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Krádeže hůlek.Zase obraz dnešní doby.Místní lyžař by to nikdy neudělal.

H., vloženo 2.2.2018 8:03 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Souhlasím s panem Horníkem, podívejte se na Krkonoše, to je boj o informace...

místní, vloženo 1.2.2018 18:49

Možná by to chtělo změnu ve vedení OPS.Za paní Nedvědické to fungovalo lépe

Jezek, vloženo 1.2.2018 18:38 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Redakce nic neprozradí.To jsou tajný informace

lyžař, vloženo 1.2.2018 18:35

Na webu to být nemůže,tam vládne cenzura

Doporučujeme

Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.
Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.