Reklama na kamzasnehem.cz

Bannerová reklama

Nejčastější formáty bannerové reklamy jsou nyní tyto:

  • Square (300 x 300 px) – na různých místech, nejčastěji v pravém sloupci
  • Skyscraper (160 x 600 px) – v levém sloupci pod menu ve vybraných sekcích
  • Leaderboard (až 970 x 100 px) – nahoře nad stránkou, možný je i double leaderboard (970 x 210 px)

Textová reklama

Textovou reklamu může me zobrazit v pravém sloupci pod nadpisem „Doporučujeme“. Na každé stránce se mohou zobrazovat max. odkazy 2 tohoto typu. Skládají se z nadpisu (který je zároveň odkazem) na prvním řádku a textu v délce max. 2 řádky.

Textovou reklamu standardně nabízíme na celou zimní sezónu (přesněji na jeden rok cca od září do září, návštěvnost je stejně zajímavá jen v zimě). Cena za textovou reklamu je kalkulována samostatně pro jednotlivé oblasti a sjezdovky/běžky. Začíná již od 300 Kč/rok např. pro oblasti s jedním nebo několika málo skiareály (třeba sjezdovky v oblasti Brno a okolí) a ani pro nejatraktivnější oblasti (jako jsou např. hojně navštěvované běžky v Jizerských horách s cca 20 unikátními URL adresami, nebo sjezdovky v Krkonoších s téměř 30 skiareály) nepřesáhne 1500 Kč/rok. Cena za textovou reklamu na homepage či na speciálních stránkách o termínech Jarních prázdnin a Velikonoc s celoročním návštěvností je pochopitelně o něco vyšší. Přesný ceník vám rádi zašleme na vyžádání.

V případě zájmu o umístění reklamy či jakéhokoli dotazu k reklamě na kamzasnehem.cz nás neváhejte kontaktovat.

Návštěvnost

Návštěvnost kamzasnehem.cz v zimní sezóně 2015/16 (říjen až duben) webu byla zhruba následující:

Návštěvy: 608.000 (růst o 11 % oproti předchozí sezóně)
Zobrazené stránky: 1.612.000 (růst o 13 % oproti předchozí sezóně)
Unikátní návštěvníci: 336.000

Nejvyšší návštěvnosti bývá obvykle dosahováno od vánočních svátků v prosinci, nejsilnějším měsícem pak bývá leden následovaný únorem. Rekordní měsíční návštěvnosti bylo dosaženu v lednu 2016 - přes 225.000 návštěv a 630.000 zobrazených stránek.

Data o návštěvnosti pochází z Google analytics.

Nicméně tato čísla uvádíme až na konci úmyslně, protože návštěvnost se u "sněhových webů" predikuje velmi špatně. Na návštěvnost bude mít stejně největší vliv, kolik napadne sněhu...

Doporučujeme

Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování + nově prodejna v Bedřichově.
Běžky v Alpách nově na Kamzasněhem.cz
Rozšiřujeme působnost našeho webu do zahraničí - nově zde můžeme sdílet informace o podmínkách v Rakousku, Itálii a dalších alpských zemích.