Reklama na kamzasnehem.cz

Kamzasněhem.cz je jedním z nejnavštěvovanějších webů zaměřených na lyžování a sněhové podmínky na horách v ČR. V oblasti běžeckého lyžování, na které se primárně zaměřuje, je Kamzasněhem.cz pravděpodobně nejnavštěvovanějším český webem.

Rádi nabídneme reklamu či komplexnější spolupráci partnerům, jejichž zboží či služby by mohly oslovit lyžaře a návštěvníky hor. Možnosti spolupráce jsou různorodé, rádi je s vámi podrobněji prodiskutujeme, neváhejte nás kontaktovat.

Komplexní partnerství

  • hlavní partner webu - prezentace partnera různými formami napříč webem (logo v hlavičce, PR články, bannerová reklama, atd. - detaily jsou na dohodě. Prostě od výkonové reklamy přes reklamu brandovou a PR po podporu obecně prospěšných aktivit :-)
  • další partneři webu - spolupráce na vybraných aktivitách, prezentace partnera dle dohody. V případě, kdy partner nabízí něco skutečně užitečného pro běžkaře, nemusí v případě této spolupráce jít o finanční plnění, ale o jiné protihodnoty (např. ceny do soutěže, výhody pro uživatele webu)

Bannerová reklama

Nejčastější formáty bannerové reklamy jsou nyní tyto:

  • Square (300 x 300 px) – na různých místech, nejčastěji v pravém sloupci. Možný je i skyscraper big (300 x 600 px) nebo formát 300 x 250
  • Skyscraper (160 x 600 px) – v levém sloupci pod menu na vybraných stránkách
  • Leaderboard (až 1000 x 200 px) – nahoře nad stránkou

Textová reklama

Různé varianty, možnost geografického cílení, možnost cílení jen na běžky/sjezdovky. Detaily vám rádi sdělíme napřímo.

Návštěvnost

Návštěvnost kamzasnehem.cz v zimní sezóně 2017/18 (do konce dubna) byla zhruba následující:

Návštěvy: 1 015 000
Zobrazené stránky: 2 190 000
Unikátní návštěvníci: 641 000

Návštěvnost kamzasnehem.cz rok od roku roste, jak ukazuje graf vývoje návštěvnosti.

Vývoj návštěvnosti kamzasnehem.cz

Jak je vidět, svůj vliv na návštěvnost má i počasí a sněhové podmínky - jediný meziroční pokles nastal v sezóně 2013/2014, kdy se dalo lyžovat jen na některých místech a omezeně.

Nejvyšší návštěvnosti bývá obvykle dosahováno od vánočních svátků v prosinci, nejsilnějším měsícem pak bývá leden následovaný únorem. Rekordní měsíční návštěvnosti bylo dosaženu v lednu 2017 bohatém na sníh i nižších polohách - přes 281.000 návštěv a téměř 700.000 zobrazených stránek.

Data o návštěvnosti pochází z Google analytics.

Doporučujeme

Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.
Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.