Ski areál Dolní Lomná - Armáda

Areál Ski Armáda - Dolní Lomná se nachází v Těšínských Beskydech v údolí Lomné, nedaleko Jablunkova a asi 15 km od okraje Třince.

K dispozici je sjezdovka o délce 860 m s osvětlením pro večerní lyžování a technickým zasněžováním. Svah je dvakrát denně upravován rolbou. Parkoviště se nachází přímo u dolní stanice vleku. Dále je v areálu rovněž dětský vlek, půjčovna lyží a snowboardů.

Údaje o podmínkách ve ski areálu Dolní Lomná nejsou v této sezóně centrálním dodavatelem sněhového zpravodajství poskytovány, ideální místem pro sdílení zpráv o aktuálním stavu sněhu je tedy náš web.

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Z tohoto ski areálu zatím nebyla přidána žádná aktualita.

Historie vzkazů ze ski areálu Dolní Lomná - Armáda:

15.11.2011 - K dispozici je svah o délce 860 m s osvětlením pro večerní lyžování a technickým zasněžováním. Svah je 2x denně upravován rolbou. Přímo u dolní stanice vleku je parkoviště. K dispozici je rovněž dětský vlek s nízkým vedením lana, půjčovna lyží a snowboardů. (Výška sněhu: -)

12.11.2011 - K dispozici je svah o délce 860 m s osvětlením pro večerní lyžování a technickým zasněžováním. Svah je 2x denně upravován rolbou. Přímo u dolní stanice vleku je parkoviště. K dispozici je rovněž dětský vlek s nízkým vedením lana, půjčovna lyží a snowboardů. (Výška sněhu: -)

Doporučujeme

Pobyty v Beskydech - slevy až 50 %
Wellness pobyt v 4* hotelu za 3340 Kč + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Čelenky + šátky s designem BESKYD
Originální čelenky a šátky s designem BESKYD vám přináší www.milujemehory.eu