Ski areál Rališka - Horní Bečva

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:0
Nový sníh: -
Mimo sjezdovky: -
Typ sněhu: -
Teplota ráno: 2 °C
Počasí: zataženo

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: mimo provoz
Počet sjezdovek:4, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek:3, z toho 0 v provozu

Vzkaz ze střediska:
Zimní sezona ukončena. Děkujeme všem za návštěvu našeho areálu a přejeme hezký den :-) !
Tento vzkaz byl naposledy změněn 1.5.2017. Předchozí vzkazy ze střediska.

Aktualizováno 9.5. 08:05, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkaz: web ski areálu Rališka - Horní Bečva

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 2017-05-01). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Z tohoto ski areálu zatím nebyla přidána žádná aktualita.

Historie vzkazů ze ski areálu Rališka - Horní Bečva:

1.5.2017 - Zimní sezona ukončena. Děkujeme všem za návštěvu našeho areálu a přejeme hezký den :-) ! (Výška sněhu: 0)

25.4.2017 - Zimní sezona ukončena. Děkujeme všem za návštěvu našeho areálu a přejeme hezký den :-) ! (Výška sněhu: 0)

18.4.2017 - Zimní sezona ukončena. Děkujeme všem za návštěvu našeho areálu a přejeme hezké VÁNOCE :-) ! (Výška sněhu: 1-3 cm)

15.4.2017 - Zimní sezona ukončena. Děkujeme všem za návštěvu našeho areálu a přejeme hezké VELIKONOCE ! (Výška sněhu: -)

24.3.2017 - Zimní sezona ukončena. Děkujeme všem za návštěvu našeho areálu a přejeme hezké jarní dny. (Výška sněhu: 10-30 cm)

23.3.2017 - Provoz možná ještě o víkendu. Speciální jarní lyžování a mega akce Všechny sjezdovky stále v provozu. (Výška sněhu: 20-45 cm)

21.3.2017 - Provoz možná ještě o víkendu ! Speciální jarní lyžování a mega akce Všechny sjezdovky stále v provozu. (Výška sněhu: 25-45 cm)

20.3.2017 - Provoz denně od 9.00 - 16.00, sněží. Speciální jarní lyžování a mega akce Všechny sjezdovky stále v provozu. (Výška sněhu: 25-45 cm)

18.3.2017 - Provoz denně od 9.00 - 16.00 ,SNĚŽÍ. Speciální jarní lyžování a MEGA akce , Všechny sjezdovky stále v provozu. (Výška sněhu: 25-50 cm)

17.3.2017 - Provoz denně od 9.00 - 16.00 hod. Speciální jarní lyžování a MEGA akce , Všechny sjezdovky stále v provozu. (Výška sněhu: 25-55 cm)

Doporučujeme

Pobyty v Beskydech - slevy až 50 %
Wellness pobyt v 4* hotelu za 3340 Kč + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Pobyty v lázních
Lázeňské pobyty na Moravě vybírejte na spacenter.cz

Kulturní akce - Zlínský kraj

Načítám data...
Další kulturní akce ve Zlínském kraji