Ski areál Josefův Důl

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:0
Nový sníh: -
Mimo sjezdovky: -
Typ sněhu: -
Teplota ráno: 0 °C
Počasí: -

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: mimo provoz
Počet sjezdovek:5, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek:5, z toho 0 v provozu

Aktualizováno 16.4. 08:04, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkaz: web ski areálu Josefův Důl

V Josefově Dole se nachází dva samostatné skiareály. Ski areál Lucifer je vybaven třemi vleky o délce od 110 m do 500 m, dále je zde k dispozici půjčovna lyží a skiservis, lyžařské školy a parkoviště zdarma. Druhým areálem je ski areál Bukovka. Odkaz vede na web ski areálu Lucifer, ski areál Bukovka svůj web nemá.

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Z tohoto ski areálu zatím nebyla přidána žádná aktualita.

Historie vzkazů ze ski areálu Josefův Důl:

18.3.2016 - Mimo provoz. (Výška sněhu: -)

30.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní (Výška sněhu: -)

10.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní (Výška sněhu: -)

4.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké. - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní. (Výška sněhu: -)

1.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké. - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní. - Hospůdka U Vleku: dobré ceny, okénko s teplými a studenými nápoji atd. (Výška sněhu: -)

28.3.2015 - Areál ukončil zimní provoz. (Výška sněhu: -)

26.3.2015 - Areál ukončil provoz. Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna sportovních potřeb, ubytování, lyžařská škola, pás pro nejmenší. (Výška sněhu: 0)

24.3.2015 - Areál ukončil provoz. Děkujeme za Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna sportovních potřeb, ubytování, lyžařská škola, pás pro nejmenší. (Výška sněhu: 0)

2.1.2015 - Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna sportovních potřeb, ubytování, lyžařská škola, pás pro nejmenší. (Výška sněhu: 25-35 cm)

28.12.2014 - Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna spor. potřeb, ubytování, lyž. škola, pás pro nejmenší. (Výška sněhu: -20)

Doporučujeme

Ubytování Jizerské hory
Široká nabídka ubytování v Jizerských horách. Horské penziony, hotely, chaty a apartmány za příjemnou cenu...
Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.