Jizerské hory - ski areály

Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: webkamery - Jizerské hory | běžky Jizerské hory - aktuální zprávy

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Info ze dne 2.2.
Nikola, vloženo 3.2.2014 9:45, Obří sud Javorník

Sjezdovka nastříkaná na přijatelně široký pruh, návštěvnost přiměřená. Nedá se jezdit pravá strana na skicross, tam je příliš hlíny a trávy.

Info ze dne 28.1.
Králová, vloženo 28.1.2014 21:00, Obří sud Javorník

Byli jsme na večerním lyžování, abychom si osvěžili a znevšednili pracovní týden. Cena 270,- za dospělého by byla snad přijatelná, v ceně teplý nápoj. Nicméně - studentské slevy mi dnes přijdou standardem, a ty ve skiareálu na Javorníku bohužel nenabízejí. Sjezdovka ideální pro rodiny s dětmi nebo pro lyžaře - začátečníky. Pokud jste ale lyžaři/snowboarďáci tělem i duší a máte rádi rychlejčí jízdu a chcete si zalyžovat, ski Javorník se rovná vyhozeným penězům. Lanovka jela rychlostí vozíku s hnojem, tedy nahoru jedete pět minut, dolů tři. Zkušenost dobrá, ale už bychom se tam nevrátili.

Info ze dne 9.12.
Terka, vloženo 9.12.2013 20:20, Kořenov-Rejdice

Dnes pršelo. Sněhu cca 30cm - hodně mokrý, těžký, ale žádné vyježděné fleky, souvislá pokrývka.

Info ze dne 17.1.
Manka, vloženo 18.1.2013 14:40, Ještěd

Lyzování špatné nebylo, ale bylo hrozné mlíko, místy byly kamínky a pri přejezdu na paseky je vydreno na trávu. Celý den stříkalo několik děl, takže sněhu bylo celkem dost, ale bylo to dosti nepříjemné v tom jezdít... černá je zavřená a děla se naní nezastavila celý den

Info ze dne 26.2.
Redakce, vloženo 26.2.2012 10:27, Ještěd

Dnes dopoledne se lyžuje na Ještědu bez front, alespoň dle pohledu na sedačku okolo můstků. Dost sedaček jezdí prázdných. Přes noc napadl nějaký sníh. Trochu padá i teď, viditelnost není nejlepší a docela fouká vítr - nicméně ne nijak extrémně, protože skokanská část závodu v severské kombinaci, při jejímž sledování vznikl tento příspěvek, se nakonec zdárně doskákala, i když s pauzami.

Info ze dne 29.1.
Iva, vloženo 31.1.2011 21:00, Obří sud Javorník

Dobrý den,areál hezký,ale moc lidí,víc se stálo na lanovku než jezdilo.A nejhorčí občerśtvení,hodinu vás obsluhují vevnitř,venku v kiosku mají jen čaj a sušenky.Ja zapotřebí více na sobě zapracovat obsluho občestvení.

Info ze dne 25.12.
Eva Kořínková, vloženo 25.12.2010 13:59, Obří sud Javorník

Bohužel jsme byli zklamáni,ač dle info má být středisko v provozu,tak lanovka stála a nikde se nic nehýbalo.

Doporučujeme

Ubytování Jizerské hory
Široká nabídka ubytování v Jizerských horách. Horské penziony, hotely, chaty a apartmány za příjemnou cenu...
Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.