Ski areál Klíny

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:-
Nový sníh: -
Mimo sjezdovky: -
Typ sněhu: -
Teplota ráno: - °C
Počasí: -

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: mimo provoz
Počet sjezdovek:5, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek:4, z toho 0 v provozu

Aktualizováno 21.4. 09:04, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: web ski areálu Klíny | webkamery ze skiareálu Klíny

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 2017-02-15). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Info ze dne 15.2.
Pavel Pola, vloženo 18.2.2013 8:01

Sněhu je na sjezdovce dost, ale je na něm vidět, že už dlouho nesněžilo. Horní část sjezdovek (modrá) je naprosto bez problémů, ale v dolním úseku u nástupu na lanovku (červená) je pohodové lyžování jen pár hodin od rolbování (rolbuje se ale ráno i před večerním lyžováním, což je super). Pak se utvoří velké ledové plotny a sypký sníh se nahrne do velkých boulí, kde bohužel spousta lyžařů končí na zemi a tím brzdí plynulost jízdy. Fronty na lanovce nebyly prakticky žádné, desetihodinová multičasová jízdenka na ten týden byla naprosto luxusní (poměr cena / výkon). Jediné, co mi na ní vadilo byla ne zrovna uživatelsky přívětivá indikace toho, kolik času jste projezdili a kolik ještě zbývá. Poslední půlhodinu tam totiž drze svítilo "zbývá 0h 0m" - ale tím se nesmíte nechat odradit... :-)

Historie vzkazů ze ski areálu Klíny:

15.2.2017 - Proč to mažete? :( (Výška sněhu: 40-70 cm)

11.2.2017 - Každý den večerní lyžování. (Výška sněhu: 40-70 cm)

10.2.2017 - Každý den večerní lyžování. V ceně skipasu zahrnuto i úrazové pojištění (Výška sněhu: 40-70 cm)

4.2.2017 - V ceně skipasu úrazové pojištění. Každý den večerní lyžování. (Výška sněhu: 40-70 cm)

21.1.2017 - Areál je v provozu. Každý den večerní lyžování. V ceně skipasu poj. úrazu a odpovědnosti. (Výška sněhu: 40-70 cm)

3.1.2017 - Areál je v provozu. Každý den večerní lyžování. (Výška sněhu: 20-40 cm)

23.12.2016 - Areál je v provozu. Každý den večerní lyžování. (Výška sněhu: 40-60 cm)

3.10.2016 - Mimo provoz. (Výška sněhu: -)

20.3.2016 - Mimo provoz. (Výška sněhu: -)

14.1.2016 - Areál je v provozu. Moderní areál s 5 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 2 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. 55 km upravovaných běžeckých tratí. (Výška sněhu: 40-50 cm)

7.1.2016 - Areál je již v provozu. Moderní areál s 5 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 2 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. 55 km upravovaných běžeckých tratí. (Výška sněhu: 30-40 cm)

23.11.2015 - Areál zatím mimo provoz. Moderní areál s 5 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 2 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. 55 km upravovaných běžeckých tratí. (Výška sněhu: 3 cm)

4.11.2015 - Areál mimo provoz. Moderní areál se 4 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 3 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. 55 km upravovaných běžeckých tratí. (Výška sněhu: -)

28.3.2015 - Areál mimo provoz. Moderní areál se 4 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 3 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. Areál má vlastní ***hotel, horskou chatu, restaurace, skibar. Nechybí sportovní hala, wellness a 55 km upravovaných běžeckých tratí. (Výška sněhu: -)

23.3.2015 - Areál mimo provoz. Moderní areál se 4 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 3 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. Areál má vlastní ***hotel, horskou chatu, restaurace, skibar. Nechybí sportovní hala, wellness a 55 km upravovaných běžeckých tratí. Vše 90 km od Prahy. (Výška sněhu: 0)

24.2.2015 - Moderní areál se 4 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 3 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. Areál má vlastní ***hotel, horskou chatu, restaurace, skibar. Nechybí sportovní hala, wellness a 55 km upravovaných běžeckých tratí. Vše 90 km od Prahy. (Výška sněhu: 35-45 cm)

31.10.2014 - Moderní areál se 4 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 3 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. Areál má vlastní ***hotel, horskou chatu, restaurace, skibar. Nechybí sportovní hala, welness a 55 km upravovaných běžeckých tratí. Vše 90 km od Prahy. (Výška sněhu: -)

24.10.2014 - Moderní areál se 4 sjezdovkami, čtyřsedačkovou lanovkou, 3 vleky, lyžařskou školou, kobercem pro děti, snowparkem a půjčovnou lyží. Areál má vlastní ***hotel, horskou chatu, restaurace, skibar. Nechybí sportovní hala, welness a 55 km upravovaných běžeckých tratí. Vše 90 km od Prahy. (Výška sněhu: -)

Doporučujeme

Pobyty v Krušných horách - slevy až 52 %
3 dny s polopenzí za 660 Kč pro 1 osobu + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Jarní prázdniny 2018
Termíny jarňáků pro školní rok 2017/2018 jsou již dávno známé.

Kulturní akce - Ústecký kraj

Načítám data...
Další kulturní akce v Ústeckém kraji