Ski areál Jedlová

Jedlová je s nadmořskou výškou 774 metrů třetí nejvyšší horou Lužických hor. Mezi skiareály v Lužických horách patří Jedlové několik primátů – vrchol sjezdovky přímo Jedlové leží nejvýše, horní pasáž sjezdovky bude patrně nejprudší a vlek vedoucí na Jedlovou je s délkou 1200 metrů v Lužických horách nejdelší.

Údaje o podmínkách na Jedlové nejsou u našeho centrálního dodavatele dat ze sjezdovek k dispozici, ideální místem pro sdílení zpráv o aktuálním stavu sněhu je tedy náš web.

Odkaz: web ski areálu Jedlová

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 1970-01-01). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Dotaz
josef, vloženo 5.1.2017 21:19

Po letech napadl na Jedlové nějaký sníh, a dá se, že bude padat i další týden. Bude se jezdit ? Dik za informaci.

Zodpovědět
Info ze dne 3.12.
Petr Horník, vloženo 3.12.2016 21:21

Aktuálně probíhá měření průtoku potoka, pokud vše dopadne, příští rok se bude budovat zasněžování

Info ze dne 5.3.
Mates, vloženo 5.3.2016 10:59

Vlek na Jedlové dnes v provozu
http://www.sport-jedlova.cz/

Info ze dne 9.1.
SKI PETR, vloženo 9.1.2016 21:40

STÁLE MIMO PROVOZ

Info ze dne 3.2.
eli, vloženo 3.2.2015 23:01

super lyžovačka za super prachy...

Info ze dne 29.1.
petr, vloženo 29.1.2015 20:40

Lyžujeme, máme urolbováno :) Pouštíme v pátek od 10 hodin. :)

Info ze dne 30.12.
Zdeněk, vloženo 30.12.2014 20:34

25. prosince jsem byl na tradičním výstupu na Jedlové. Dolů jsme šli po modré sjezdovce. No popravdě řečeno, devastace lyžařského areálu pokračuje. Modrá sjezdovka nejen že není posekaná, ale jsou tam vyježděné koleje, všude samý drn nebo kámen, leckde rostou nálety. Nikdo se o to nestará. Opravdu to myslí nájemce areálu s Jedlovou dobře, nebo je to jen plácání do vody. Na Mezích je vidět činnost. Nová cesta, parkoviště, roste hotel. Věřím tomu, že i na zasněžování se pracuje. Možná to nejde hned, ale je tam vidět pokrok. Na Jedlové je to pořád stejné jako když končila TJ. Děs a hrůza. Areál chátrá, po nějaké výstavbě zasněžování ani stopy, údržba sjezdovek na nule. Škoda. Doufám jen, že to nebude jako na Luži. Řečí o tom, co na Jedlové chtějí dělat bylo plno, ale výsledkem je žalostný stav.

Info ze dne 28.12.
Petr, vloženo 28.12.2014 18:41

jedlová pravděpodobně nespustí letos vůbec!(stejně jako loni )-: )

Info ze dne 25.11.
Jirka K., vloženo 26.11.2013 9:46

Na Jedlové lehce nasněžilo, ale na lyžování to ještě není :-).

Doporučujeme

Pobyty v Lužických horách - slevy až 53 %
3 dny pro 2 s polopenzí za 1399 Kč + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Restaurace v Liberci
i jinde v Jizerkách v Pivním deníčku. Seznam hospod, jejich hodnocení, jaké pivo točí, ...