Ski areál Moninec (Česká Sibiř)

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:80-110 cm
Nový sníh: -
Mimo sjezdovky: 10 cm
Typ sněhu: prachový
Teplota ráno: -10 °C
Počasí: jasno

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: v provozu
Počet sjezdovek:4, z toho 3 v provozu
Vleků a lanovek:3, z toho 3 v provozu

Aktualizováno 24.2. 07:02, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: web ski areálu Moninec (Česká Sibiř) | webkamery ze skiareálu Moninec (Česká Sibiř)

Hledáte, zda je možné vyrazit v okolí Monínce na běžky? Podívejte se na informace o sněhových podmínkách na běžkařských tratích Čertovo břemeno, které vedou až k vrcholu lanovky na Monínci.

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 2016-10-21). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Info ze dne 17.2.
Medvid, vloženo 18.2.2018 7:04

Ideální sněhové podmínky Sobotní lyžovaní bez front.

Info ze dne 9.1.
ivana, vloženo 11.1.2016 12:01

Večerní lyžování paráda! Lidí tedy dost, první lyžování, ale suprové! Kdo přijel přesně na 18.hod. či později, čekal pořádnou frontu u pokladny.

Info ze dne 13.2.
Petr, vloženo 14.2.2013 18:59

skvělé poježdění, skvěle upravená sjezdovka, skvěle vydržela celé dopoledne na super carvovaní. Dlouho jsem u nás v ČR nezažil tak skvěle upravenou sjezdovku

Info ze dne 2.4.
Redakce, vloženo 2.4.2011 9:09

Dle pohledu na webkameru (Panorama ČT) je na sjezdovce sněhu ještě docela hodně - žádná travnatá místa, nicméně zároveň je tamtéž hlášeno, že zimní provoz bude ukončen v neděli 3.dubna.

Historie vzkazů ze ski areálu Moninec (Česká Sibiř):

29.3.2016 - Lyžařský areál mimo provoz. Zimní sezóna ukončena. (Výška sněhu: -)

1.3.2016 - - Možnost zakoupení skipasu online za výhodné ceny (www.moninec.cz) - 2. nejdelší osvětlená sjezdovka ČR zasněžovaná po celé délce - Funline, zábavná lyžařská trať plná bezpečných překážek - Komplexní lyžařské balíčky (Výška sněhu: 15-45 cm)

7.12.2015 - - Možnost zakoupení skipasu online za výhodné ceny (www.moninec.cz) - 2. nejdelší osvětlená sjezdovka ČR zasněžovaná po celé délce - Funline, zábavná lyžařská trať plná bezpečných překážek - Komplexní lyžařské balíčky - Závody pro veřejnost: 5. ročník Dark snow (19. 2. 2016) a další. (Výška sněhu: 0)

1.12.2015 - - Možnost zakoupení skipasu online za výhodné ceny (www.moninec.cz) - 2. nejdelší osvětlená sjezdovka ČR zasněžovaná po celé délce - Funline, zábavná lyžařská trať plná bezpečných překážek - Komplexní lyžařské balíčky - Závody pro veřejnost: 5. ročník Dark snow (19. 2. 2016) a další... (Výška sněhu: 0)

1.11.2015 - - Možnost zakoupení skipasu online za výhodné ceny (www.moninec.cz) - 2. nejdelší osvětlená sjezdovka ČR zasněžovaná po celé délce - Funline, zábavná lyžařská trať plná bezpečných překážek - Komplexní lyžařské balíčky - Závody pro veřejnost: 5. ročník Dark snow a další (Výška sněhu: -)

23.3.2015 - Areál mimo provoz. (Výška sněhu: 0)

6.2.2015 - Sjezdovky perfektně upravené. Areál v provozu. Večerní lyžování denně. (Výška sněhu: 45-75 cm)

9.1.2015 - Sjezdovky perfektně upravené. Areál v provozu. Večerní lyžování zahájeno. (Výška sněhu: 45-75 cm)

1.1.2015 - Areál v provozu. Večerní lyžování zahájeno. (Výška sněhu: 30-50 cm)

30.12.2014 - Večerní lyžování zahajujeme 30.12.2014. (Výška sněhu: 5-85 cm)

Doporučujeme

Vše od SWIX v Praze - nová prodejna Sporticus
Lyžařské vosky, oblečení, hole a další = nově otevřená prodejna s nejširší nabídkou zboží od značky Swix v Praze. Mimo to další značky vosků, sportovní výživa a mnohem více.
Restaurace v Praze
a nejen v Praze v Pivním deníčku. Seznam hospod, jejich hodnocení, jaké pivo točí, ...