Ski areál Příbram - Padák

Sjezdovka ve ski areálu Padák se nachází přímo v Příbrami, v těsné blízkosti silnice vedoucí do Příbrami od Milína. Je dlouhá 320 m a je obsluhována vlekem typu „Poma“, který nahoru vyjede zhruba za 1 minutu a 10 sekund a jede rychlostí 7 km/h :-) Vedle toho je k dispozici i kraťoučký cvičný svah pro děti s lanovým vlekem. Zajímavostí je, že se příbramský areál nachází uprostřed mapy pro orientační běh, díky čemuž se zde mohl konat v březnu 2011 historicky první závod v orienťáku na sjezdovkách.

Údaje o podmínkách ve ski areálu v Příbrami nejsou v této sezóně centrálním dodavatelem sněhového zpravodajství poskytovány, ideální místem pro sdílení zpráv o aktuálním stavu sněhu je tedy náš web.

Odkaz: web ski areálu Příbram - Padák

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Info ze dne 6.3.
Martin Sajal, vloženo 7.3.2011 20:31

Lyžuje se na technickém sněhu. Večer po celodenním lyžování byla sjezdovka celkem ledovatá - v levé části sníh vydřený na led, v pravé části zas nahrnutý. Ale s dobře nabroušenými hranami se dalo lyžovat v pohodě. Běžkaři však měli při sjezdu problémy a při orientačním závodě na této sjezdovce měli oproti sjezdařům značnou nevýhodu a to i přesto, že při postupech do kopce dost získávali - při sjezdech výrazně víc ztráceli.

Doporučujeme

Vše od SWIX v Praze - nová prodejna Sporticus
Lyžařské vosky, oblečení, hole a další = nově otevřená prodejna s nejširší nabídkou zboží od značky Swix v Praze. Mimo to další značky vosků, sportovní výživa a mnohem více.
Restaurace v Praze
a nejen v Praze v Pivním deníčku. Seznam hospod, jejich hodnocení, jaké pivo točí, ...