Ski areál Javorový Vrch u Třince

Ski areál Javorový Vrch se nachází v oblasti Těšínských Beskyd asi 10 km od Třince. Ve středisku se nachází 3 sjezdovky - pro začátečníky 300 m dlouhá modrá, pro pokročilé nejdelší červená sjezdovka s délkou 750 metrů a velmi prudká černá sjezdovka o délce 400m. Lyžaře vyvezou nahoru tři vleky Tatrapoma.

Středisko pravděpodobně před sezónou 2011/12 změnilo provozovatele - ten původní totiž v říjnu na svůj web napsal následující zprávu "Naše společnost po dvanácti letech ukončila provozování Horského střediska Javorový vrch." Pátrání po budoucnosti střediska a novém provozovateli nakonec ale dopadlo úspěšně, odkaz tedy již směřuje na správný web.

Každopádně údaje o podmínkách ve ski areálu Javorový Vrch nejsou v této sezóně centrálním dodavatelem sněhového zpravodajství poskytovány, ideální místem pro sdílení zpráv o aktuálním stavu sněhu tedy může být náš web.

Odkazy: web ski areálu Javorový Vrch u Třince | webkamery ze skiareálu Javorový Vrch u Třince

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Info ze dne 14.1.
Redakce, vloženo 16.1.2012 21:03

Dle vyhledaných informací středisko nejen že neukončilo provoz definitivně, ale dokonce je v provozu teď: "Na modré sjezdovce je zatím zhruba 40 centimetrů přírodního sněhu. „Tento týden jsme rozjeli vlek na malém svahu. ... “ uvedl správce areálu horského střediska Tomáš Valenta. Se spuštěním velkého vleku na červené sjezdovce počítá koncem příštího týdne. Černá, tedy třetí sjezdovka Javorového vrchu zůstává neupravena, sjet si ji mohou pouze vyznavači adrenalinového sportu, a to na vlastní nebezpečí." - čerpáno z http://fm.denik.cz/zpravy_region/20120114beskydy-lyzovani-sjezdovky.html

Doporučujeme

Pobyty v Beskydech - slevy až 50 %
Wellness pobyt v 4* hotelu za 3340 Kč + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Čelenky + šátky s designem BESKYD
Originální čelenky a šátky s designem BESKYD vám přináší www.milujemehory.eu