Obecná diskuze o lyžování

Nově vytvořené obecné fórum můžete využívat k diskusi o čemkoli lyžařském. Zprávy o aktuálních sněhových podmínkách samozřejmě nadále patří k příslušným běžkařským oblastem. Naopak komentáře, které žádné informace o aktuálních podmínkách neobsahují, můžeme ze stránek se sněhovým zpravodajstvím v jednotlivých oblastech občas přesouvat sem. Stránky se zprávami z oblastní pak budou přehlednější.

V obecné diskusi jsou tedy podmínky pro vkládání příspěvků benevolentnější. Nepatří sem ale neslušné komentáře a reklama, takové zprávy mohou být mazány.

Nejnovější diskusní příspěvky

Kvůli napadaní spamovacím robotem byla obecná diskuze dočasně pozastavena, takže tlačítko pro přidání zprávy zde není úmyslně. Třeba ho to časem přestane bavit a zas ji otevřeme. Děkujeme za pochopení.

hop, vloženo 13.3.2018 21:36

Ahoj pořidil jsem kartu Inogi na slevy na skipasy. Vyzkoušel jsem jí v skiresortu Černá hora-Pec a byla uplně k ničemu. Nelze využít na vícedenní skipas. A při koupi jednodenního lze uplatnit jen na celoresortní skipas a ne na areál kde právě lyžujete. I pani u okýnka se tomu musela se mnou smát. Možná to jinde funguje ale tady to nemá logiku.

H., vloženo 6.3.2018 7:18

Kdyby vás zajímalo, jak vypadají lidi, kteří chodí v době oblevy po lyžařských tratích, tohle je v Krkonoších, Harrachov a okolí.

https://metodikacp.rajce.idnes.cz/Harrachov_2018/#P1270991_1.jpg

Martin Sajal, vloženo 24.2.2018 10:28

Díky Ježku za pochopení. Jinak zde na stránce obecné diiskuze http://www.kamzasnehem.cz/diskuze samozřejmě věcně kritizovat lze i bez zmiňování aktuálních podmínek.

Ze zpráv mi přijde, že se objevují jak spokojení lyžaři (podmínky jsou pořád dobré,není třeba upravovat), tak nespokojení (úprava by už fakt pomohla). Za sebe to nechci hodnotit, nejsem na Jizerské magistrále tak často a nevidím detailně do jejího financování.

jezek, vloženo 24.2.2018 10:17

OK,Já myslel ,že to patří OPSce.To je můj poslední příspěvek .Ale z úpravy je mi smutno.

Martin Sajal, vloženo 24.2.2018 10:09

Pro uživatele podepisující se "Ježek" a "lyžař" (patrně sousedi nebo jedna a tatáž osoba, protože zprávy pocházejí ze stejné IP adresy):

1) ve vašich zprávách se nenacházejí žádné informace o podmínkách, které by dalším lyžařům pomohly. Pouze znepřehledňují tento web, který je určen k tomu, aby se lyžaři navzájem informovali o podmínkách. Nejde o běžné diskusní fórum.

2) provozovatelem webu není Jizerská OPS a Jizerská OPS ani nemá nic společného s přesouváním vašich zpráv. Pokud chcete primárně kritizovat Jizerskou OPS, kontakty máte zde http://www.jizerskaops.cz/kontakt/ , jste-li uživatelem facebooku, napište jim na https://www.facebook.com/Jizersk%C3%A1-magistr%C3%A1la-121797554497020/

koblihář, vloženo 24.2.2018 9:53 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Všichni vyražte.Dnes to bude úžasný 300 lidí na km.OPS je vynikající. Takto výborné tratě nemají ani v Rakousku.Super

jezek, vloženo 24.2.2018 9:47 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Proč pořád přesouváte příspěvky jinam.Že by se vám nelíbilo,že vás někdo kritizuje?.Tak dělejte svoji práci pořádně a nikdo vás kritizovat nebude.

jezek, vloženo 24.2.2018 9:37 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Prosím lidi kteří jedou na lyže 1 v týdnu ,kdy si přečtou že OPS vyjímečne vyjela na tratě aby nepěla chválu.Já tady řeším úpravu pro lyžaře ,kteří opravdu lyžují několikrát v týdnu.Je potřeba na OPS tlačit a donutit je k lepší úpravě.Proč se pořád musíme spokojovat s tím průměrem.Za parking jsem utratil 4500,-

lyžař, vloženo 24.2.2018 9:28 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Já tady nemluvím o úpravě na víkendy ale o úpravě v týdnu.A každý nechce lyžovat v 6 ráno pří -11

místní, vloženo 23.2.2018 13:57 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Parkoviště drahý,záchody špinavé.Když není žádná konkurence, tak vás to nenutí dělat něco lépe.Klasická šeď průměrnosti.

jezek, vloženo 23.2.2018 11:12 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

OPS domácím nikdy nevycházela vstříc.Dělají vše pro turisty z Prahy ,kteřím jim naplní ty jejich penziony.OPS je v letošním roce fakt bídná.

lyzar, vloženo 23.2.2018 10:34 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Pan Tomáš je asi placený ops kou.Stále píše že tratě jsou v týdnu výborný a není potřeba je upravovat.Bohužel 80% lidí si to nemyslí.

Iva z Jizerek, vloženo 23.2.2018 8:28

Nezbývá mi, než přidat se ke kritikům Jizerské o.p.s. Hlavní příspěvky dostává od Kraje, měst Jablonec n/N a Liberec a nejbližších obcí, ale místním se to v týdnu upravuje velmi málo. Ovšem když mají na víkend přijet i z Prahy a jiných regionů, je upraveno skvěle... Diskuze na téma vynechání stop na křižovatkách by se měla vést podle mého mínění o každé křižovatce zvlášť. Např. na křižovatkách na rovině u Kůrovce nebo U Knejpy s odb.na Peklo je zcela zbytečné stopy vynechávat.

Jezek, vloženo 22.2.2018 14:06 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

A při tom by stačilo projíždět pondělí, středa,pátek pravidelně a bylo by to ok.Ale to by musel být v OPS alespoň nějaký lyžař.Z kanclu to těžko posoudí.A trochu se divím pochvalnému mručení některých lyžařů z Chuchle.

pavel68, vloženo 22.2.2018 12:17 , přesunuto z Bedřichov a Jizerská magistrála

Jo, včera jsem si zrovna říkal že by to bylo vhodný už upravit. No bude to až pro víkendový návštěvníky, takže zase nic...

Doporučujeme

Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.
Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.