Krušné hory - ski areály

Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: webkamery - Krušné hory | běžky Krušné hory - aktuální zprávy

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky (změnit na běžky)

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 1970-01-01). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Info ze dne 29.1.
petr, vloženo 31.1.2016 19:29, Klínovec

Na sjezdovkách leží 0-15cm sněhu, stálo nás to dvoje lyže. Jáchymovská místy úplně bez sněhu.

Info ze dne 25.1.
Jan, vloženo 26.1.2016 7:22, Plešivec

Skipot Potůčky,
včerejší večerní lyžování bylo super. Perfektní zázemí, skvělé ceny, upravená sjezdovka. +2°C, mokrý sníh, připraveny velké boule pro blbnutí. Mají hodně zasněženo, tady vydrží i nadcházející oblevu.

Dotaz
ave, vloženo 5.1.2016 12:41, Bouřňák - Mikulov

kdo je momentalne vlastnikem hotelu bouřnák je soucast arealu proc neni v provozu fungoval by celorocne prinasel by penize diky za pravdivou odpoved

Zodpovědět
Info ze dne 4.1.
Honza, vloženo 4.1.2015 20:55, Telnice

I přes horší počasí a silný vítr,kvůli kterému ráno nejezdila lanovka lyžování nakonec super a stálo za to dneska vyrazit. Tragédií ale byla obsluha v baru u pokladen. Chápu, že po oslavě se někomu nechce pracovat, ale abych čekal v prázdným baru deset minut než si mně někdo všimne mi už přijde trošku za hranou. Takže řízky a čaj s sebou a vyražtě na Telnici.

Info ze dne 9.12.
cvtracktor, vloženo 11.12.2014 16:46, Klínovec

Dámská supr! Šutry jsem tam teda neviděl.

Info ze dne 10.2.
Manka, vloženo 10.2.2014 18:32, Klínovec

Dneska poježděníčko podstatně lepší než v pátek. Šutry sice take místy, ale bylo jich minimum. Lidí také méně. Všechno perfektně utažené, takže se ani odpoledne nedělaly boule.

Info ze dne 7.2.
Manka, vloženo 7.2.2014 20:38, Klínovec

sjezdovky rano krasne upravene, s přibývajícím časem se množství šutrů značně zvyšovalo. Premostena i slalomak byly o lyže kolem poledního, dokonce i U Zabiteho navecer vykazovala kamenatá místa, no a hang za silnicí u Pařezovky se stal hlavně bitvou o vyhýbání se šutrům a ostatním lyžařm. Na dopoledne se určitě vyplatí vyjet, ale celý den to bohužel nevydrží

Info ze dne 28.1.
Stáňa, vloženo 28.1.2014 14:55, Bouřňák - Mikulov

Kolik stojí ta sezónní permice? Hned bych si vzala alespoň tři.

Info ze dne 27.1.
udivena, vloženo 27.1.2014 12:47, Bouřňák - Mikulov

ktomuto dotazu reaguji dotazem vážení.Už nějaky ale opravdudravý právnik nahlíži do zákulisí prodeje přilehlých pozemku k lyžařskemu arealu z 60tých let,prč několik dravcu drží v šaku stovky lyžařu.proč nebyli pozemky nabídnuty provozovatelum ski arealu cekam na pravdivou odpoved všichni se stydte

Info ze dne 25.1.
Tonda, vloženo 28.1.2014 11:28, Bouřňák - Mikulov

Naposledy navštíveno loni. Úžasné retro. Ukázal jsem synovi, jak se dříve lyžovalo a upravovaly sjezdovky. A teď je po všem.

Info ze dne 8.12.
igelit, vloženo 11.12.2013 8:12, Klínovec

Jezdit za takove penize na poloprazdne sjezdovce bylo uzasne. Diky

Info ze dne 15.2.
Pavel Pola, vloženo 18.2.2013 8:01, Klíny

Sněhu je na sjezdovce dost, ale je na něm vidět, že už dlouho nesněžilo. Horní část sjezdovek (modrá) je naprosto bez problémů, ale v dolním úseku u nástupu na lanovku (červená) je pohodové lyžování jen pár hodin od rolbování (rolbuje se ale ráno i před večerním lyžováním, což je super). Pak se utvoří velké ledové plotny a sypký sníh se nahrne do velkých boulí, kde bohužel spousta lyžařů končí na zemi a tím brzdí plynulost jízdy. Fronty na lanovce nebyly prakticky žádné, desetihodinová multičasová jízdenka na ten týden byla naprosto luxusní (poměr cena / výkon). Jediné, co mi na ní vadilo byla ne zrovna uživatelsky přívětivá indikace toho, kolik času jste projezdili a kolik ještě zbývá. Poslední půlhodinu tam totiž drze svítilo "zbývá 0h 0m" - ale tím se nesmíte nechat odradit... :-)

Info ze dne 11.1.
novotný, vloženo 11.1.2012 14:27, Bouřňák - Mikulov

pokud chcete toto středisko navštívit s dětma tak si to dobře rozmyslete.Na wc do hospody kiosky jedna hruza z parkoviště na dětský svah daleko bez přibližovacího vleku ,zajímalo by nás jaká partíčka toto středisko provozuje asi neviděli nikdy žádné jiné středisko aby se zastyděli.

Info ze dne 9.1.
evunťa, vloženo 11.1.2012 13:11, Bouřňák - Mikulov

neupravené zázemí víc jak mizerné ,vleky předpotopní jako by se v tomto středisku zastavil čas v 70 letech minulého století pouze ceny se zmněnily.pokud je vám vice jak 50 let a ještě lyžujete nedoporučuji... škoda přeškoda že takové středisko nevlastní nekdo ,kdo by ho dokázal zmodernizovat třeba by se nějaký sponzor našel .

Doporučujeme

Pobyty v Krušných horách - slevy až 52 %
3 dny s polopenzí za 660 Kč pro 1 osobu + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Jarní prázdniny 2017
Termíny jarňáků pro školní rok 2016/2017 jsou již dávno známé.

Kulturní akce - Ústecký kraj

Načítám data...
Další kulturní akce v Ústeckém kraji