Ski areál Řeka

Ski areál Řeka se nachází nedaleko Třince. Je vybaven dvěma vleky - ten delší obsluhuje červenou sjezdovku, která měří cca 1300 metrů. Druhý vlek je na modré sjezdovce, která je osvětlena a nabízí tedy i večerní lyžování.

Údaje o podmínkách ve ski areálu Řeka nejsou v této sezóně centrálním dodavatelem sněhového zpravodajství poskytovány, ideální místem pro sdílení zpráv o aktuálním stavu sněhu je tedy náš web.

Odkazy: web ski areálu Řeka | webkamery ze skiareálu Řeka

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 2011-03-20). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Info ze dne 17.1.
Redakce, vloženo 17.1.2012 23:30

Od dnešního dne je ve ski areálu Řeka opět v provozu modrá sjezdovka, je na ní cca 40 cm sněhu. Červená sjezdovka zatím zůstává mimo provoz, probíhá její zasněžování. Informace pocházejí z webu http://www.ski-reka.cz/

Historie vzkazů ze ski areálu Řeka:

20.3.2011 - Sezona ukončena. (Výška sněhu: 0-5 cm)

16.3.2011 - Modrá sjezdovka v provozu. (Výška sněhu: 25-85 cm)

15.3.2011 - Modrá sjezdovka v provozu (Výška sněhu: 25-85 cm)

23.2.2011 - Modrá, červená sjezdovka a dětský ráj v provozu. (Výška sněhu: 25-65 cm)

19.2.2011 - Modrá , červená sjezdovka a dětský ráj v provozu. (Výška sněhu: 25-65 cm)

15.2.2011 - Modrá sjezdovka a dětský ráj v provozu. (Výška sněhu: 25-65 cm)

13.2.2011 - V provozu - svítí sluníčko (Výška sněhu: 25-65 cm)

12.2.2011 - Mimo provoz. (Výška sněhu: 25-65 cm)

7.2.2011 - Mimo provoz (Výška sněhu: 25-65 cm)

31.1.2011 - Červená sjezdovka v provozu Modrá sjezdovka v provozu. Půjčovna a dětský ráj v provozu. (Výška sněhu: 25-65 cm)

Doporučujeme

Pobyty v Beskydech - slevy až 50 %
Wellness pobyt v 4* hotelu za 3340 Kč + další akční nabídky. Lyžařské a jarní pobyty na horách - více zde.
Čelenky + šátky s designem BESKYD
Originální čelenky a šátky s designem BESKYD vám přináší www.milujemehory.eu