Ski areál Benecko

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:-
Nový sníh: -
Mimo sjezdovky: 20 cm
Typ sněhu: -
Teplota ráno: 0 °C
Počasí: polojasno,smíšené přeháňky

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: mimo provoz
Počet sjezdovek:15, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek:14, z toho 0 v provozu

Aktualizováno 22.11. 03:11, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: web ski areálu Benecko | webkamery ze skiareálu Benecko

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 2017-03-27). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Z tohoto ski areálu zatím nebyla přidána žádná aktualita.

Historie vzkazů ze ski areálu Benecko:

27.3.2017 - Skiareal ukončil svůj provoz. Děkujeme za vaši návštěvu, budeme se na vás těšit v další lyžařské sezoně (Výška sněhu: -)

25.3.2017 - Poslední víkend jarního lyžování ve skiarealu. Těšíme se na vás. (Výška sněhu: 10-30 cm)

23.3.2017 - Poslední týden jarního lyžování a to jak na sjezdovkách, tak na běžkách. Těšíme se na vás. (Výška sněhu: 10-30 cm)

20.3.2017 - Poslední týden jarního lyžování a to jak na sjezdovkách, tak na běžkách. Těsíme se na Vás. (Výška sněhu: 10-30 cm)

19.3.2017 - Přijeďte na poslední týden jarního lyžování - a to jak na sjezdovky tak i běžky. Těsíme se na Vás! (Výška sněhu: 20-30 cm)

26.2.2017 - Stále jsou u nás příznivé podmínky jak pro sjezdaře, tak i bežkaře. Těšíme se na vaši návštěvu. (Výška sněhu: 30-50 cm)

24.2.2017 - Tuto sobotu vás zveme na Havex Winter Tour. Více info na našem webu - benecko.info (Výška sněhu: 30-50 cm)

23.2.2017 - Sice prší, občas leje, skiareál ale jede. Sněhu máme stále dost, těšíme se na Vás moc. Vaše Benecko. (Výška sněhu: 30-50 cm)

22.2.2017 - Sice prší, občas leje, skiareál ale jede. Sněhu máme stále dost, těšíme se na Vás moc! Vaše Benecko. (Výška sněhu: 30-50 cm)

4.2.2017 - Skiareál Benecko vás zve na bezva lyžovačku. Máme stále ideální podmínky. Těšíme se na vás. (Výška sněhu: 80-120 cm)

Doporučujeme

Ubytování v Krkonoších
Velká nabídka ubytování v Krkonoších za výhodné ceny. Zajímavé pobytové balíčky...
Ubytování Špindlerův Mlýn
Stylový pension Karolína vhodný pro rodinnou i sportovní rekreaci, nacházející se jen kousek od Aquaparku, bobové dráhy nebo provazového centra.