Ski areál Nové Město na Moravě

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:0
Nový sníh: -
Mimo sjezdovky: -
Typ sněhu: -
Teplota ráno: 0 °C
Počasí: -

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: mimo provoz
Počet sjezdovek:1, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek:2, z toho 0 v provozu

Aktualizováno 23.3. 07:03, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: web ski areálu Nové Město na Moravě | webkamery ze skiareálu Nové Město na Moravě

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Přidat zprávu
Formulář pro přidání zprávy o aktuálních podmínkách - sjezdovky

Vaše jméno, které se zobrazí u této zprávy. Ale byli bychom radši, kdybyste se zaregistrovali a přihlásili, pak nebudete muset jméno pokaždé vyplňovat :-) Jako nepřihlášený uživatel musíte u každé zprávy vyplňovat své jméno. Když se zaregistrujete/přihlásíte, bude vloženo automaticky.

Vyberte oblast, kde jste byli na lyžích/na snowboardu

Datum, kdy jste byli v tomto středisku lyžovat/na snowboardu. Pokud to bylo víc dní po sobě, vyberte poslední den. Zapisujte ve formátu YYYY-MM-DD (např. 2017-03-20). Zprávu více než 9 dní starou sem ani nezkoušejte psát, nepůjde to – chceme informovat o aktuálních podmínkách a ne historických :-)

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně. Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Kontrolní otázka, proti spamu.

Zkuste popsat aktuální podmínky ve středisku. Co může zajímat ostatní: Je na sjezdovkách dostatek sněhu? Nebo jsou některá místa vydřená, či úplně bez sněhu? Na kterých sjezdovkách jsou nejlepší podmínky a naopak, jak jsou upravené? Jaké jsou ve středisku fronty na vleky? Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány.
Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Info ze dne 5.1.
Miloš T., vloženo 6.1.2017 9:54

Super lyžovačka, žádné fronty a hodně sněhu. po lyžování na polífku do bufetu

Info ze dne 24.3.
kkarel, vloženo 24.3.2013 6:17

Luxusně upravený svah + čerstvý sníh + sluníčko + lyžování bez front = krásné prodloužení zimní sezony na Vysočině

Info ze dne 29.12.
Antonín, vloženo 29.12.2012 20:12

Sníh je technický a zmrzlý, takže kde je hromádka sněhu je hluboký a jinde zase namrzlé plotny, ale lyžování ujde.
Čekání ve frontě cca 10-15 minut, odpoledne fronta postupně vymizí a nejmíň lidí je po 16:30 dál.
K večeru byla docela zima, takže více vrstev se hodilo.

P.S.: Čekání ve frontě bufetu 30 minut :-( Řízky s sebou :-)

Info ze dne 25.12.
Lyžař, vloženo 25.12.2011 8:34

Jediná dvousedačková lanovka na Vysočině v provozu. Dnes napadlo na technický sníh 5 cm prašanu , upraveno rolbou - skvělý manžestr. Parádní lyžovačka bez front. Parkování přímo u svahu.

Historie vzkazů ze ski areálu Nové Město na Moravě:

20.3.2017 - Provoz areálu ukončen. (Výška sněhu: -)

3.1.2017 - Hodiny pro veřejnost Vysočina Arena běžecké trasy pondělí, úterý,čtvrtek od 12.00 - 14.30, 18.00 - 20.00 hod. (Výška sněhu: 50-80 cm)

14.3.2016 - Mimo provoz. (Výška sněhu: -)

3.1.2016 - Vysočina Arena, centrum mezinárodních lyžařských závodů v Novém Městě na Moravě. 100 km upravovaných tratí malebnou krajinou Vysočiny. Nejznámější sjezdovka na Vysočině s dvousedačkovou lanovkou. Rodinný areál pro začátečníky a pokročilé lyžaře. Lyžařská škola přímo na sjezdovce. (Výška sněhu: 20-40 cm)

17.12.2015 - Vysočina Arena, centrum mezinárodních lyžařských závodů v Novém Městě na Moravě. 100 km upravovaných tratí malebnou krajinou Vysočiny. Nejznámější sjezdovka na Vysočině s dvousedačkovou lanovkou. Rodinný areál pro začátečníky a pokročilé lyžaře. Lyžařská škola přímo na sjezdovce. (Výška sněhu: 0)

30.11.2015 - Světově známé lyžařské centrum na Vysočině. Nejznámější sjezdovka na Vysočině. Rodinný areál pro začátečníky i pokročilé lyžaře. (Výška sněhu: -)

5.11.2015 - Světově známé lyžařské centrum na Vysočině. Nejznámější sjezdovka na Vysočině. Rodinný areál pro začátečníky i pokročilé lyžaře. (Výška sněhu: -)

28.3.2015 - Areál mimo provoz. Světově známé lyžařské centrum na Vysočině. Nejznámější sjezdovka na Vysočině. Rodinný areál pro začátečníky i pokročilé lyžaře. (Výška sněhu: -)

17.3.2015 - Mimo provoz. Světově známé lyžařské centrum na Vysočině. Nejznámější sjezdovka na Vysočině. Rodinný areál pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Umělé osvětlení, zasněžování, půjčovna lyží a lyžařská škola samozřejmostí, večerní lyžování každý den. Pro běžkaře je upravováno 130 km běžeckých tras. (Výška sněhu: 0)

27.1.2015 - Světově známé lyžařské centrum na Vysočině. Nejznámější sjezdovka na Vysočině. Rodinný areál pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Umělé osvětlení, zasněžování, půjčovna lyží a lyžařská škola samozřejmostí, večerní lyžování každý den. Pro běžkaře je upravováno 130 km běžeckých tras. (Výška sněhu: 30-40 cm)

Doporučujeme

Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.
Restaurace v Jihlavě
i jinde na Vysočině v Pivním deníčku. Seznam hospod, jejich hodnocení, jaké pivo točí, ...