Ski areál Olešnice

větší mapa + lanovky, vleky a sjezdovky
Sníh a počasí

Výška sněhu:
Nový sníh: cm
Mimo sjezdovky: cm
Typ sněhu: -
Teplota ráno: °C
Počasí: -

Sjezdovky, vleky a lanovky

Provoz střediska: mimo provoz
Počet sjezdovek:3, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek:4, z toho 0 v provozu

Vzkaz ze střediska:
Sezona ukončena.
Tento vzkaz byl naposledy změněn 28.3.2018. Předchozí vzkazy ze střediska.

Aktualizováno 16.4. 08:04, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

Odkazy: web ski areálu Olešnice | webkamery ze skiareálu Olešnice

Nejnovější aktuality ze sjezdovek

Info ze dne 13.1.
Antonín, vloženo 13.1.2013 17:03

Sníh fajn, ne prach ne zmrzlý, místy sice led, ale vždycky je víc míst na svahu, kde není led :-)
Jediné ale zato velké mínus je, že byla dlouhá fronta (cca 3 jízdy za hodinu) a navíc je prostor pro tvorbu fronty udělanej fakt blbě, lidi se mačkají (široký koridor) a navíc v polovině cesty se mají otočit o 180 stupňů...
Takže trochu předbíhání, pošlapané lyže...
Takže kdo si chce zajezdit blbý pro něj, kdo chce párkrát sjet svah a rozjezdit se a nevadí mu stát 20 minut ve frontě OK :-)
Pro mě ale NE.

Info ze dne 20.2.
pepa, vloženo 21.2.2011 23:38

sníh technický ale sypký, ledové plotny téměř žádné, svezení i pro děti (4r.) naprosto v pohode. Cekani ve fronte na vlek do 3 minut. Teplota -5st. Na to jak je to spatny se snehem v okoli Brna je tohle super.

Historie vzkazů ze ski areálu Olešnice:

28.3.2018 - Sezona ukončena. (Výška sněhu: 0)

30.11.2016 - Areál pro rodiny s dětmi v blízkosti Brna. Dvě velké sjezdovky, dětský vlek a parkování zdarma. (Výška sněhu: -)

21.3.2016 - Mimo provoz. (Výška sněhu: -)

19.12.2015 - Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé. Parkoviště, dětský svah, dětský lyžařský kolotoč zdarma. (Výška sněhu: -)

1.11.2015 - Přípravy na zimu vrcholí. Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé. Parkoviště, dětský svah, dětský lyžařský kolotoč zdarma. (Výška sněhu: -)

1.4.2015 - Areál mimo provoz. Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé. Parkoviště a dětský svah zdarma. (Výška sněhu: -)

28.3.2015 - Areál mimo provoz. Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé. Parkoviště a dětský svah zdarma. (Výška sněhu: -)

23.3.2015 - Mimo provoz. Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé. Parkoviště a dětský svah zdarma. (Výška sněhu: 0)

10.3.2015 - Všechny vleky v provozu. Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé. Parkoviště a dětský svah zdarma. (Výška sněhu: 45-60 cm)

6.3.2015 - Všechny vleky v provozu. Sjezdovka pro rodiny s dětmi. Denně upravovaná sjezdovka, večerní lyžování. V místě naleznete i půjčovnu a servis lyží, hlídání dětí v dětském koutku, lyžařskou a snowboardovou školu pro děti i dospělé.Parkoviště a dětský svah zdarma. (Výška sněhu: 45-60 cm)

Doporučujeme

Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.
Restaurace v Jihlavě
i jinde na Vysočině v Pivním deníčku. Seznam hospod, jejich hodnocení, jaké pivo točí, ...