Ski areál Jedlová

Jedlová je s nadmořskou výškou 774 metrů třetí nejvyšší horou Lužických hor. Mezi skiareály v Lužických horách patří Jedlové několik primátů – vrchol sjezdovky přímo na Jedlové leží nejvýše, horní pasáž sjezdovky bude patrně nejprudší a vlek vedoucí na Jedlovou je s délkou 1200 metrů v Lužických horách nejdelší.

Údaje o podmínkách na Jedlové nejsou u našeho centrálního dodavatele dat ze sjezdovek k dispozici, ideální místem pro sdílení zpráv o aktuálním stavu sněhu je tedy náš web.

Aktuální reporty od lyžařů ze střediska Jedlová čtěte na SNOW.cz

Nejnovější zprávy ze sjezdovek

Jméno, které se zobrazí u vaší zprávy.
Jako registrovaný lyžař nebudete muset své jméno pokaždé zadávat. Navíc budete moci vkládat fotky a neuvidíte tolik reklam. Všechny výhody registrace.
Vyberte oblast, kde jste lyžovali
Zvolte den, kdy jste byli na lyžích
Popište aktuální podmínky tak, aby to pomohlo dalším lyžařům.
Jméno, které se zobrazí u vaší zprávy.
Jako registrovaný lyžař nebudete muset své jméno pokaždé zadávat. Navíc budete moci vkládat fotky a neuvidíte tolik reklam. Všechny výhody registrace.
Vyberte oblast, kde jste lyžovali

V této sezóně zatím nebyla k dané oblasti vložena žádná zpráva.

Aktuality ze sezóny 2022/2023, popř. starších

Vloženo 10.1.2021 19:52
Dnes jsem jel vlakem na Jedlovou. Bezky jsem nasadil hned u nádraží a vybrusilil to na rozcestí směr Malý Stozec. Dá se jet okruh kolem Jedlove, různé varianty. Sněhu dost je, nikde se člověk nebori, je to podle mě urolbovane. Jen na sjezdu od Tolstejna je to místy zledovadele. Běžkaře celkem málo.
Vloženo 3.12.2016 21:21
Aktuálně probíhá měření průtoku potoka, pokud vše dopadne, příští rok se bude budovat zasněžování
Vloženo 5.3.2016 10:59
Vlek na Jedlové dnes v provozu
http://www.sport-jedlova.cz/
Vloženo 9.1.2016 21:40
STÁLE MIMO PROVOZ
Vloženo 3.2.2015 23:01
super lyžovačka za super prachy...
Vloženo 29.1.2015 20:40
Lyžujeme, máme urolbováno :) Pouštíme v pátek od 10 hodin. :)
Vloženo 30.12.2014 20:34
25. prosince jsem byl na tradičním výstupu na Jedlové. Dolů jsme šli po modré sjezdovce. No popravdě řečeno, devastace lyžařského areálu pokračuje. Modrá sjezdovka nejen že není posekaná, ale jsou tam vyježděné koleje, všude samý drn nebo kámen, leckde rostou nálety. Nikdo se o to nestará. Opravdu to myslí nájemce areálu s Jedlovou dobře, nebo je to jen plácání do vody. Na Mezích je vidět činnost. Nová cesta, parkoviště, roste hotel. Věřím tomu, že i na zasněžování se pracuje. Možná to nejde hned, ale je tam vidět pokrok. Na Jedlové je to pořád stejné jako když končila TJ. Děs a hrůza. Areál chátrá, po nějaké výstavbě zasněžování ani stopy, údržba sjezdovek na nule. Škoda. Doufám jen, že to nebude jako na Luži. Řečí o tom, co na Jedlové chtějí dělat bylo plno, ale výsledkem je žalostný stav.
Vloženo 28.12.2014 18:41
jedlová pravděpodobně nespustí letos vůbec!(stejně jako loni )-: )
Vloženo 26.11.2013 9:46
Na Jedlové lehce nasněžilo, ale na lyžování to ještě není :-).