Rady a tipy = vše o běžkařských tratích

Jak už vyplývá z názvu rady a tipy, na této stránce jsme vám chtěli nabídnout více než pouhý seznam odkazů. Jenom se to zatím nepovedlo. Necháme radši tu stránku ve stavu, aby dělala co největší ostudu, třeba to pomůže k tomu, abychom dokončili to, co jsme měli v plánu...

Níže je zatím seznam odkazů užitečných pro běžkaře, rozdělený dle oblastí:

A ještě text, který byl na podobné stránce v minulosti:

Stránka s lyžařskými odkazy je zaměřena výhradně na běžecké lyžování. Vytvoření seznamu odkazů užitečných pro rozhodování, kam vyrazit v České republice na běžky, bylo ostatně jednou z prvních motivací k vytvoření tohoto webu – před vznikem kamzasnehem.cz se informace o aktuálních možnostech lyžování hledaly na internetu jen těžko. Zato webů pro sjezdaře a snowboardisty je spousta a nepřinesli bychom jim nějakým seznamem odkazů nic moc nového.

Pro každou běžkařskou oblast jsme se pokusili vybrat takové stránky, které pomohou k naplánování lyžování v této oblasti. Tedy ideálně stránky přímo s informacemi o aktuálních sněhových podmínkách, případně s popisem lyžařských možností v oblasti. 

Pokud byste sem chtěli doplnit nějaký odkaz, či upozornit na chybu, můžete nám to navrhnout emailem na adresu info@kamzasnehem.cz. Nicméně patří sem skutečně jen stránky s informacemi o aktuálních podmínkách, nebo s pěkným popisem lyžařských tratí. Zájemce o přidání odkazů na stránky ubytovacích či stravovacích zařízení, sportovních prodejen apod. odkážeme na sekci reklama. Pokud tedy nebudou chtít svoje stránky rozšířit o část věnovanou aktuálním lyžařským podmínkám :-)