Vysočina – rady a tipy pro běžkaře

KamZaSněhem.cz přináší zejména zprávy o aktuálních podmínkách - pro oblast Vysočina jsou zde.

Na této stránce ale najdete rady, které zůstávají platné dlouhodobě:

Lyžaři radí lyžařům

Mezi zprávami o aktuálních podmínkách se objevily některé odpovědi na dotazy, které mohou pomáhat i po delší době. Přesunuli jsme je sem:

Dotaz Vloženo 24.1.2023 14:18
Dotaz na Leoše: Kde to je Pod samopalem a u Rujany? Nikdy jsem v oblasti nebyla.... ale chystáme se teď o víkendu :-) Díky
Žďárské vrchy a Novoměstsko
Vloženo 26.1.2023 6:32
Umístění tratí ve Svratce, o jejichž úpravě zde parádně informuje Leoš, je dobře vidět např. na mapě u této starší zprávy z prosince - https://www.kamzasnehem.cz/bezky/vylet/59812. Rujanou bude myšleno rekreační a školící středisko Rojana, na mapách zde https://mapy.cz/s/cejufelutu. A "pod Samopalem" je název těch tratí, pokud se nepletu
Dotaz Vloženo 15.2.2022 16:56
Zdravím a prosím o radu. Dcera začíná (i já) a potřebujeme poradit, kam se vydat? Oblast Svrtaka, Blatiny, Tři Studně..? Moc díky za radu.
Žďársko
Vloženo 24.2.2022 21:01
Nejlepší trasa pro Vás bude ze Skleneho do Vlachovic. Opravdu vhodné pro začátečníky.
Dotaz Vloženo 11.2.2022 9:40
Chtěl bych na běžky na Fryšavský ledovec a chci se zeptat kde se dá v blízkosti zaparkovat auto.
Žďárské vrchy a Novoměstsko
Vloženo 11.2.2022 16:19
Dobrý den, když vyjedete brzy, tak se dá zaparkovat na parkovišti ve Třech Studních, loni bylo zpoplatněné tuším 50 Kč/den, letos jsem tam ještě nebyla. Odtamtud se vydáte kousek přes pole a jste tam (musí se přejít silnice).

Našli jste zde rady, které již nejsou aktuální? Nebo mezi aktuálními zprávami leží dlouhodobě platné doporučení, které by se hodilo přesunout sem? Napište nám o tom na info@kamzasnehem.cz, něco s tím uděláme.

Odkazy pro oblast Vysočina

Další užitečné odkazy najdete v rámci podrobnějšího členění oblasti Vysočina