Johny – profil lyžaře

Registrován od 18.12.2022, vložil celkem 2 zpráv.

Vložené zprávy

Vloženo 4.2.2023 18:28  
Zítra to mají obnovit rolbou (Medlovské údolí – Rokytno / Martin – Hotel Pavla – Ledovec – Sklené – Vlachovice) a vítr se uklidnit. Jinak bych řekl, že i dneska to bylo supr kdekoliv, sem tam něco zafoukáno ale perfektní svezení. Sněhové podmínky jsou ideální, což dlouho nebylo...

(Odpověď na dotaz uživatele Petr z 4.2.: Zdravím všechny lyžníky a prosím o info, jak to vypadalo dnes se stopu v okolí Fryšavy, Třech Studní, případně Kadov, nebo cesta z Nového Města na vrchy - ať už Medlovským údolím, nebo od arény na Vlachovice ? Rád bych zítra vyrazil do stopy, ale ve včech komentařích k dnešnímu dni, je psáno, že se stopa zafoukává. Děkuji za odpovědi, Petr z Tišnova)
Žďárské vrchy a Novoměstsko
Vloženo 18.12.2022 16:22  
SVRATKA. Nechal jsem se zlákat předchozími komentáři... A teda musím říct, že velmi milé překvapení. Takovou perlu jsem nečekal. Naprosto top svezení, sněhové podmínky na té louce perfektní - aktuálně se to vůbec nedá srovnávat s NMNM nebo ZR.
Celkem mají tratě cca 8 km, dost velké aby to nebyl jen namotaný motokros. Dá se dobře držet tempo. Pěkně trasované (nejsou nepříjemně příčně ukloněné), terén je rozumně zvlněný, 1-2 větší stoupání (nic extrémního, ale dá zabrat). Tratě jsou pevné, cca 5-6m pás + stopa po stranách. Opravdu super!
Přikládám záznam co jsem objel skatem.

» Zobrazit GPX záznam trasy

Žďárské vrchy a Novoměstsko