Smrček – profil lyžaře

Registrován od 20.12.2018, vložil celkem 10 zpráv.

Vložené příspěvky

Vloženo 14.4.2021 15:14  
Volal jsem na infocentrum v Deštěném, úprava určitě proběhne. Zatím nejsou schopni říct přesně kdy, odvíjí se to od sněžení, předpoklad je pátek ráno.

(Odpověď na dotaz uživatele Marek z 13.4.: Dobrý den, nevíte jak to bude s úpravou stop okolo VD a okolí. Popřípadě v jakém stavu jsou stopy na bruslení a klasiku po chumelení. Vzhledem k návratu zimy by byla velká škoda to ještě nevyužít. Děkuji za odpověď.)
Hřeben Orlických Hor
Vloženo 8.1.2021 11:25  
Šerliškský mlýn, Šerlich, Mezivrší, už asi půjde i Luisino údolí a Panské pole. Skicentra v Říčkách a v Deštném.
(Odpověď na dotaz uživatele David z 8.1.: Ahoj, prosím o doporučení nástupního místa do stop, moc díky.)
Hřeben Orlických Hor
Vloženo 15.10.2020 8:52  
Na FB stránkách Kurzovní jsou i fotky z včerejší úpravy. Aktuálně do toho prý zapršelo, ale úprava na víkend stále platí.
https://www.facebook.com/kurzovni
Hrubý Jeseník
Vloženo 1.2.2019 10:22  
Vyjížďka ze Soběšic k Buku a Melatínem do Bílovic. Až k Jezírku v podstatě bez stopy udupané od pěších ale jelo se dobře. U Jezírka to vypadalo na pěknou stopu kolem el. vedení, ta však záhy zmizela protože ji rozoral někdo kdo jel z opačné strany z kopce a když se mu to moc rozjelo, tak to zkoušel vyplužit. Melatínem nádherné svezení, až k rybníčku hezká stopa po levé straně, zde jsem narazil na dvě holky na koních které z toho dělali oranisko, chtěl jsem jim něco říct, ale jsem rád že jsem to neudělal, protože bych byl za vola. Celý zbytek cesty totiž zbytky stopy vedly tu vlevo, tu vpravo a většinou prostředkem. Rád bych si zanadával na pěšáky nebo na koňáky, ale když si vyrobíme stopu křížem krážem bez rozmyslu tak si za to můžeme sami že nám ji ničí. Snažil jsem se tak projet alespoň něco při kraji. V Bílovicích se dalo jet jen kousek, pak už to bylo prosolené. Celkově moc hezké svezení, spousta sněhu, uvidíme co s tím udělá sobotní obleva a déšť.
Brno
Vloženo 20.12.2018 22:49  
Dneska jsem se vydal od vrchní stanice lanovky v Deštné přes Luisino Údolí na Velkou Deštnou, přes Šerlich na Polomské Sedlo a zpět dolů do Deštné. Na celé trase je úprava rolbou stále poznat, ale stopa na klasiku občas mizí, na hřebenu zafoukáním, dole od těch co testují co všechno jejich auto vyjede. Na hřebenu panuje regulérní zima, dole je to trochu horší ale na jedničkových lyžích jsem si dojel v podstatě až k silnic v Deštné.
Hřeben Orlických Hor