Lyžařské odkazy

Stránka s lyžařskými odkazy je zaměřena (s výjimkou sekce partnerských odkazů) výhradně na běžecké lyžování. Vytvoření seznamu odkazů užitečných pro rozhodování, kam vyrazit v České republice na běžky, bylo ostatně jednou z prvních motivací k vytvoření tohoto webu – před vznikem kamzasnehem.cz se informace o aktuálních možnostech běžkování hledaly na internetu jen těžko. Zato webů pro sjezdaře a snowboardisty je spousta a nepřinesli bychom jim nějakým seznamem odkazů nic moc nového.

Pro každou běžkařskou oblast jsme se pokusili vybrat takové stránky, které pomohou k naplánování lyžování v této oblasti. Tedy ideálně stránky přímo s informacemi o aktuálních sněhových podmínkách, případně s popisem lyžařských možností v oblasti. Nově jsou běžkařské odkazy rozděleny na samostatné stránky podle jednotlivých oblastí:

Pokud byste sem chtěli doplnit nějaký odkaz, či upozornit na chybu, můžete nám to navrhnout emailem na adresu info@kamzasnehem.cz. Nicméně patří sem skutečně jen stránky s informacemi o aktuálních podmínkách, nebo s pěkným popisem lyžařských tratí. Zájemce o přidání odkazů na stránky ubytovacích či stravovacích zařízení, sportovních prodejen apod. odkážeme na sekci reklama. Pokud tedy nebudou chtít svoje stránky rozšířit o část věnovanou aktuálním lyžařským podmínkám :-)

Doporučujeme

Lyžařské vosky na Sporticus.cz
Nejširší nabídka vosků, výbava pro servis lyží a další vybavení pro běžecké lyžování i další sporty + prodejna v Bedřichově i v Praze.
Mobilní aplikace Záchranka
Pomůže v případě nouze kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a zároveň zašle záchranářům vaši přesnou polohu. Pro Android, iOS i Windows Phone.