Ski areál Josefův Důl

Sníh a počasí
Výška sněhu cm
Nový sníh cm -
Mimo sjezdovky -
Typ sněhu -
Teplota ráno -
Počasí -
Sjezdovky, vleky a lanovky
Provoz střediska mimo provoz
Počet sjezdovek 5, z toho 0 v provozu
Vleků a lanovek 5, z toho 0 v provozu

Aktualizováno 21.3. 8:25, Zdroj dat o podmínkách: www.holidayinfo.cz, © Sitour CZ

V Josefově Dole se nachází dva samostatné skiareály. Ski areál Lucifer je vybaven třemi vleky o délce od 110 m do 500 m, dále je zde k dispozici půjčovna lyží a skiservis, lyžařské školy a parkoviště zdarma. Druhým areálem je ski areál Bukovka. Odkaz vede na web ski areálu Lucifer, ski areál Bukovka svůj web nemá.

Aktuální reporty od lyžařů ze střediska Josefův Důl čtěte na SNOW.cz

Nejnovější zprávy ze sjezdovek

Jméno, které se zobrazí u vaší zprávy.
Jako registrovaný lyžař nebudete muset své jméno pokaždé zadávat. Navíc budete moci vkládat fotky a neuvidíte tolik reklam. Všechny výhody registrace.
Vyberte oblast, kde jste lyžovali
Zvolte den, kdy jste byli na lyžích
Popište aktuální podmínky tak, aby to pomohlo dalším lyžařům.
Jméno, které se zobrazí u vaší zprávy.
Jako registrovaný lyžař nebudete muset své jméno pokaždé zadávat. Navíc budete moci vkládat fotky a neuvidíte tolik reklam. Všechny výhody registrace.
Vyberte oblast, kde jste lyžovali

Zatím zde není žádná zpráva

Historie vzkazů ze ski areálu Josefův Důl

29.10.2018 - Probíhají přípravy na zimní sezonu.

18.3.2016 - Mimo provoz.

30.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní

10.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní

4.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké. - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní.

1.11.2015 - - Lyžařská škola: dokážeme naučit malé i velké. - Půjčovna lyží: klasických i carvingových, snowboardů, běžeckého vybavení a saní. - Hospůdka U Vleku: dobré ceny, okénko s teplými a studenými nápoji atd.

28.3.2015 - Areál ukončil zimní provoz.

26.3.2015 - Areál ukončil provoz. Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna sportovních potřeb, ubytování, lyžařská škola, pás pro nejmenší.

24.3.2015 - Areál ukončil provoz. Děkujeme za Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna sportovních potřeb, ubytování, lyžařská škola, pás pro nejmenší.

2.1.2015 - Sjezdovky Malý a Velký Lucifer a Peklo jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, pro začínající až středně pokročilé lyžaře. Máme jedny z nejnižších cen za lyžování v Jizerských horách. Parkování zdarma, půjčovna sportovních potřeb, ubytování, lyžařská škola, pás pro nejmenší. (Výška sněhu: 25-35)