Východní Krušné hory: zpráva z 6.1.

Vloženo 6.1.2026 19:36
Letošní první běžkování na okruzích Cínovecka. Vitiška - Cínovec opravdu nejlepší, zajela jsem i do NDR z Cínovce, ale naše trasy jsou TOP. Okruh U vojáka na klasiku dobré, pro bruslaře nemožné. Spousta kamení.
Ještě k tomu novému parkovišti na DL. Osek to sice nevybudoval, ale není pravda, že v tom není nijak zainteresován… slovo starosty z posledních Oseckých novin.
Jedno je jisté… nic není zadarmo, ani úpravy stop či odstavných ploch… někdo nám to připravuje a stojí to čas i energii. Přispěju ráda, tam kde se zrovna na ski pohybuju 😉

Mapa obsahuje polohu 1 fotek. Zbylé fotky z této zprávy (1) údaje o poloze neobsahují.

Oblast: Krušné hory Východní Krušné hory

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krušné hory

Vloženo 7.1.2026 21:44
Super proběhnutí na Dlouhé Louce na nově upravených stopách včetně mého oblíbeného kolečka u bývalých Pastvin. U Flájí jsem znovu neodolal tomu dokonalému prašánku.
15:39
16:00
16:15
16:20

» Zobrazit polohy fotek na mapě

Vloženo 6.1.2026 21:22
Stopy na Dlouhé Louce stále dobré, dnes v kombinaci s vyšlapanými od ostatních lyžařů - moc hezké poježdění. Akorát lesáci se zase jednou činili - projeli traktorem celou cestu z Louček k Loučné a dál na Dlouhou Louku (anebo opačně, to je... více
13:35
14:06
14:07
14:52

» Zobrazit všechny fotky (celkem 7) + jejich polohy na mapě

Vloženo 6.1.2026 20:57
Ruske kolo Telnice-Adolfov Upravene rolbou pred nekolika dny na skate ale ted spis na turistiku. V lese je to spis na B-lyze kvuli vetvim a obcasnym kaminkum, ale svezeni pekne. Silnice z Adolfova dolu paradni. Pokud byste nekdo nahodou nasel... více
Více zpráv z oblasti Východní Krušné hory