Východní Krušné hory: zpráva z 2.3.

Vloženo 2.3.2023 19:49
Dneska 43 km okruh - z Moldavy po náspu na Teichhaus, pak vyšlápnutou stopou po cestě "Schwarzer Buschweg" nahoru k Fischerbaude, kde je moc pěkná vyhlídková strojová stopa "Höhenloipe" po hřebeni s širokým pásem na skate až k vysílačce nad vleky v Holzhau. Spojovací cesta Ringelstrasse od Fischerbaude k Žebráckému rohu je rozrytá od lesáků, ale dalo se to objet vedlejšími stopami přes Steinkuppe. Z Žebráckého rohu na Dlouhou louku je to dobré na skate, ve vyříznuté postranní stopě občas leze asfalt. Dlouhá Louka - Vysoká Mýť - Nové Město - Vitiška také dobře sjízdné, vytátá místa se dají objet, pouze na okruhu Vysoká Mýť jsem jednou škrtl o kamínek. Na sluníčku to měklo, ale ve stínu a v lese byl i odpoledne sníh tvrdý a rychlý.

Mapa obsahuje polohu všech 7 fotek.

Oblast: Krušné hory Východní Krušné hory

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krušné hory

Vloženo 15.3.2023 19:20
Dnes Cínovec-Vitiška,je to konec,většina cesty bez sněhu. už ani pěšáci nechodí,nemají co rozdupat.. :-D
Vloženo 12.3.2023 22:15
Na tu bídu skvělé svezení dneska. Adolfov - Komáří vížka sice holé pláně ale kupodivu bez většího sundavání kličkováním v navátém sněhu ve škarpách, z Komáří na Cínovec pěkné svezení levou cestou jen s jedním přenesením u Sedmidubské vyhlídky, z... více
Vloženo 12.3.2023 21:24
Dnes dopoledne, nádhera ☀️ a okruh Dlouhá louka - Žebrácký roh , super upravená trať na klasiku i skate, díky za úpravu 👍. Dle počasí na příští dny, to byla zřejmě super rozlučka se ❄️❄️❄️.
Více zpráv z oblasti Východní Krušné hory