Východní Krušné hory: zpráva z 3.3.

Vloženo 3.3.2023 23:10
Dnes mezi 14-18 hod třicítka mezi Cínovcem a Moldavou. Ze začátku mlhavo, po páté chvílemi i sluníčko a pořád pod nulou. Stopy na rozdíl od předešlých dnů držely celou dobu. Nejlepšími úseky dneška byla magistrála Cínovec-Vitíška a z Zaunhaus na Cínovec podél hranic, až na zanedbatelné očekávatelné drobnosti velice pěkné stopy. V týdnu jsem vyzkoušel Dlouhou Louku, Boží Dar a dnes tedy Cínovec a nejvíce sněhu mi připadalo právě zde. Jinak probíhala příprava na Krušnohorskou třicítku. Zítra jsem chtěl jet Scharspitze, ale dočetl jsem se, že se tam běží nějaký 24 hodinový závod a trať je pro veřejnost uzavřená. Tak pozor, kdybyste tam taky někdo chtěl jet.

Mapa obsahuje polohu všech 4 fotek.

Oblast: Krušné hory Východní Krušné hory

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krušné hory

Vloženo 15.3.2023 19:20
Dnes Cínovec-Vitiška,je to konec,většina cesty bez sněhu. už ani pěšáci nechodí,nemají co rozdupat.. :-D
Vloženo 12.3.2023 22:15
Na tu bídu skvělé svezení dneska. Adolfov - Komáří vížka sice holé pláně ale kupodivu bez většího sundavání kličkováním v navátém sněhu ve škarpách, z Komáří na Cínovec pěkné svezení levou cestou jen s jedním přenesením u Sedmidubské vyhlídky, z... více
Vloženo 12.3.2023 21:24
Dnes dopoledne, nádhera ☀️ a okruh Dlouhá louka - Žebrácký roh , super upravená trať na klasiku i skate, díky za úpravu 👍. Dle počasí na příští dny, to byla zřejmě super rozlučka se ❄️❄️❄️.
Více zpráv z oblasti Východní Krušné hory