Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně: zpráva z 4.3.

Vloženo 4.3.2023 18:12
Černá hora téměř výborné podmínky na tu bídu se sněhem. Trasa 20km z Jánek viz mapa. Na Černohorské silnici je pár vytátějších míst,ale dá se objet😉 Nahoře výborné podmínky,je to ještě prašan. Sjezd kolem Zrcadlovek kupodivu taky dobrý,i když se víc jak týden neupravovalo, spodní část horší, hodně pošlapané od pěšáků a střídání měkkého, ledovatého a prašanu, od Zrcadlovek v obvyklých místech vytáté, na kameňačkách to lze i projet,já jsem to radši sundala.
Oblast: Krkonoše Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně

Vloženo 19.3.2023 20:21
Na vrcholu Černé Hory jsou podmínky dobré jak na klasiku, tak na skate. Magistrála také upravená. Sjezd do Janských Lázní je možný pouze po sjezdovce. Asfaltky jsou již z velké části holé.
Vloženo 17.3.2023 15:53
Ještě pro úplnost - u Pražské boudy klasické místo s minimem sněhu. Dnes ráno ještě sjizdné po sněhovém pásu o šířce asi 2 m, ale okolo už je hlína, takže to bude rychle odtávat a bude se muset asi kousíček přenášet.
Vloženo 17.3.2023 15:40
Jih už bude vytátý, volil bych raději zjezd z Černé hory na sever do Pece, tam je sněhu ještě dost. Liščí hora je v super podmínce. Z Pece lze zpět do Jánek skibusem. (Odpověď na dotaz uživatele Radek z 17.3.: Zdar, nemáte prosím někdo aktuální... více
Více zpráv z oblasti Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně