Modravsko a Srní: zpráva z 28.12.

Vloženo 28.12.2023 15:22
Konecne se rolbar venoval rolbe (I kdyz měl rozbitou GPS) a ne sve dovolené. Na tu máme nárok všichni ale proč si brát zrovna když je třeba rolbovat to mi hlava nebere.
Z Filipky od závory nádhera 2vytata místa OK dokonce uřízli ty tři smrčky co tam ještě včera byly. Na Černou horu a zpět samozřejmě univerzální klistr a držel jak hrom.
Bohužel fury lidi bruslí a klasicka stopa je leckde pryč. Nepochopím, ze to nepochopí. Napr cyklisté z Kladna a mnoho jiných.

Mapa obsahuje polohu všech 2 fotek.

Oblast: Šumava Modravsko a Srní

Nejnovější zprávy z oblasti Modravsko a Srní

Vloženo 12.2.2024 14:06
https://bilastopa.cz/cs/uvodni-strana-2/ (Odpověď na dotaz uživatele Honza K. z 12.2.: Dnes jedeme na šumavu, má smysl brát běžky? Jsou některé úseky sjizdné, které? Díky Honza)
Vloženo 12.2.2024 10:24
Modrava - Breznik je snad poslední trasa, kde lze běžkovat. Sníh je špinavý plný jehličí a mechu, místy led. Musí se několikrát přenášet. Střed je od pěšáků. Poslední dva km jsou celkem pěkné, nahore na Brezniku krásný čistý firn.
Vloženo 6.2.2024 0:48
Z Modravy na Březník. První 2 km hodně ledu a takové nic moc. Od rozcestí u mostu "Modravský potok" je to 1 km strašný - jako kdyby na lyžích bylo lepidlo (málo sněhu, hodně jehličí, trošku silnice). Pak se to hodně zlepší a vcelku hezký lyžování.... více
Více zpráv z oblasti Modravsko a Srní