Modravsko a Srní: zpráva z 28.12.

Vloženo 28.12.2023 21:09
Modrava - Březník - ČH - Modrava
Do stopy celý den pršelo, těžkej mokrej sníh. První 2km velmi solidní, od mostu přes Modravský potok stopa horší, hlavně pod stromy špinavá stracciatella. Neljepší sníh jako tradičně mezi Markem Ztraceným a Březníkem. Za Ptačí nádrží vytátá místa na asfalt a hodně bordelu ve stopě. Ale na to, po čem jsme tu zvyklí jezdit, je to pořád skvělý! Snad brzo připadne! Tak jezděte. Skol.
PS: Stížnosti šoupačů na skejtaře za 3,2,1… byl jsem tam večer (klasicky samozřejmě…) a stopa byla zcela OK. Nadávejte radši pěšákům. Zbytečný.
Oblast: Šumava Modravsko a Srní

Nejnovější zprávy z oblasti Modravsko a Srní

Vloženo 12.2.2024 14:06
https://bilastopa.cz/cs/uvodni-strana-2/ (Odpověď na dotaz uživatele Honza K. z 12.2.: Dnes jedeme na šumavu, má smysl brát běžky? Jsou některé úseky sjizdné, které? Díky Honza)
Vloženo 12.2.2024 10:24
Modrava - Breznik je snad poslední trasa, kde lze běžkovat. Sníh je špinavý plný jehličí a mechu, místy led. Musí se několikrát přenášet. Střed je od pěšáků. Poslední dva km jsou celkem pěkné, nahore na Brezniku krásný čistý firn.
Vloženo 6.2.2024 0:48
Z Modravy na Březník. První 2 km hodně ledu a takové nic moc. Od rozcestí u mostu "Modravský potok" je to 1 km strašný - jako kdyby na lyžích bylo lepidlo (málo sněhu, hodně jehličí, trošku silnice). Pak se to hodně zlepší a vcelku hezký lyžování.... více
Více zpráv z oblasti Modravsko a Srní