Centrální Krkonoše - Mísečky, Benecko: zpráva z 27.3.

Vloženo 28.3.2024 10:56
27.3. Tepl. nad nulou, polojasno. později oblačno, silnější vítr až nahoře od Mohyly ale dalo se, sníh měkký, občas vatový po předešlých sněh.přídavcích .
3 hod klasika, mikro na ultra měkkých kameňačkách
Obě svážnice sjízdné, sněhu stále dost, úprava na skate, byť několik dnů zpátky, je nadále znát.
Horní částí modré sjezdovky nahoru k horní stanici lanovky-sjezd k 2.zatáčce- Mohyla.Harrachovy kameny a zpět po silnici až k ceduli H.Mísečky /na lyžích/.
Masaryk.silnice není tak jezdivá a uhlazená jako obě svážnice ale na skate sněhu dost. Je na ní patrná snaha o pluhování /marná..../ a od 2-3 zatáčky sněhu ještě přibývá.
Nahoře docela funělo..JVvítr...Horská služba (??) měla nějaké závody či testy na skialpech.
Skol
Kvitoval jsem, že všichni co jsem potkával byli na lyžích a nikdo cestou nepobíhal po sněhu v trailových botách.
Takovej nešvar poslední dobou na hřebenech......
Oblast: Krkonoše Centrální Krkonoše - Mísečky, Benecko

Nejnovější zprávy z oblasti Centrální Krkonoše - Mísečky, Benecko

Vloženo 20.4.2025 22:41
H. Mísečky - Z. Návrší - U čtyřech pánů a zpět (13 km: 10 pěšky + 3 km běžky) Zakončení sezóny, z kterého byl spíš pěší výlet... Souvislý sníh více než pár metrů už není nikde cestou nahoru z Míseček na Vrbatovku. Takže pěšky výstup až nahoru (tam... více
11:51
11:52
12:11
12:11

» Zobrazit všechny fotky (celkem 17)

Vloženo 13.4.2025 20:20
Parkovište Mísečky, lyže u spodní stanice lanovky nazuty stadion, svážnice, modrá sjezdovka na Medvědín, Šmídova vyhlídka, Mohyla, u 4pánů, Violík, Wavel, zpět po hranici Pančavská louka, Mohyla a přes Šmídovu vyhlídku na Medvědín a dolů po modré.... více
10:50
11:43
12:59
13:01

» Zobrazit všechny fotky (celkem 12)

Vloženo 12.4.2025 20:57
Z Míseček po svažnici k modré sjezdovce, tou (serpentinami) na Medvědin, přes Šmídovu vyhlídku, Vrbatovu, 4 pány na Labskou (zavřeno) na Martinovku. Cca 1,5 km směr Petrovka a zpět přes Pančavsky vodopád a Masarykovou silnicí dolů. Svážnice (byť... více
Více zpráv z oblasti Centrální Krkonoše - Mísečky, Benecko