Bedřichov a Jizerská magistrála: zpráva z 15.3.

Vloženo 15.3.2022 14:51
Vládne dnes na horách jarní počasí, ale lyžování je stále dobré.Na Smědavě ve 12hod + 6°C, vysoká oblačnost.Díky úpravě OPS jsou upravené tratě v pohodě.
Jel jsem ze Smědavy na Knejpu, na Mariánskohorské boudy,Protrženku a po Pašerácké a Kasárenské zpět.
Tato trať byla upravena a jelo to dobře, jen partie v nižších polohách jsou měkčí, ale zatím není vidět tání.
Tak jezděte, na horách skoro nejsou žádní lyžníci.

Mapa obsahuje polohu 3 fotek. Zbylé fotky z této zprávy (1) údaje o poloze neobsahují.

Oblast: Jizerské hory Bedřichov a Jizerská magistrála

Nejnovější zprávy z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála

Vloženo 26.12.2025 21:59
Dobrý den, jak vypadá kolečko na stadionu, děkuji za info.
Vloženo 25.12.2025 16:14
Na Smědavě ve 12h -6°C,azuro,bezvětří, ale jen 1cm sněhu.Pod vrstvou sněhu není led,takže na procházku je to v pohodě a neklouže to.Zítra bude opět azuro,tak vyražte.Zatím to vypadá na sněžení až před koncem roku,tak se budeme těšit. Hezké... více
Vloženo 14.12.2025 7:56
Včera v 9h nádherné počasí, kolečko na stadionu super. (Odpověď na dotaz uživatele Jirka z 12.12.: Byl nekdo na stadionu? Podle webkamery to vypada vselijak, tak jestli tam ma cenu jezdit...)
Více zpráv z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála