Zdenda 1966 – profil lyžaře

Registrován od 31.12.2014, vložil celkem 11 zpráv.

Co dělám kromě lyžování?

Kolo (na elektriku).

Vložené zprávy

Vloženo 9.4.2022 19:39  
Tak já počítám, že pokud zítra zase nasněží, tak budeme lyžovat do půlky května.
A pak vysadím rajčata.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 22.2.2022 17:51  
Dnes ve 13 hodin z Bedřichova 1°C k buku, Šámalka, hřebínek - ( zde se nám rozmáhá takový nešvar, asi 12 Němců tam bylo a 3-4 Češi včetně obsluhy, jak Rusů na Ukrajině), dále točna, bílé buky, (zde sněhomíra ukazovala 80 cm), Kristiánov, studené údolí, blaťák, stadion. Parádní svezení, zase jako v zimě, všechno svinstvo přikryl nový, čerstvý sníh, stopy dobré , nejlepší mezi točnou a Kristiánovem a studené údolí.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 16.2.2022 18:05  
Dnes ve 13 hodin z Bedřichova 2°C okruh Magenta, N.Louka-Krist.-točna-hřebínek-N.Louka-Bedř. Poletoval sníh, níže pak mrholilo, vítr nějak moc neřádil, špatně jsem namazal, takže jsem se nemohl odrazit - prokluz a z kopce to nejelo. Z Kristiánova jsem raději lyže sundal a vyšlapal to pěšky (jinak bych tam byl ještě teď). V úseku Krist- točna sníh navlhlejší, ale ještě to šlo, na hřebínku jsem už byl promočenej (bunda) a náladu už nevylepšila ani gulášovka a "čaj Hřebínek", u hřebínku jsem se kouknul do té KPZky pro lyžaře, že bych líp namazal, ale byly tam všechny možný vosky jen ten stříbrnej na mokrý sníh tam nebyl, od hřebínku do Bedřichova již taková žlutá, jarní, mokrá stopa. Zítra nejdu - s polívkou se mnou nepočítejte. Dnešní shrnutí : Utrpení mladého Boháčka!
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 3.2.2022 18:13  
Dnes Bedřichov 2°C ve 13 hodin, okruh magenta gregor -hřebínek-točna-kristiánov a zpět přes N.Louku-Bedřichov, v půlce cesty z gregoráče-hřebínek, jsem to vzal doleva nahoru lesem, ale nic moc, hodilo by se to projet aspoň skútrem, ale jsou tam 4 spadlé stromy. Nejlepší je úsek točna - kristiánov, perfektní stopa. Nepříjemností bylo neustálé mrholení - sněžení, ale naopak velkým zpestřením byla výborná gulášovka za snesitelnou cenu (50) na hřebínku.
14:16
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 26.1.2022 17:38  
Dnes z Bedřichova -1°C, přes N. louka - Kristiánov - Jägerova smrt (foto) - Rozmezí - Čihadla. Byl jsem tam za 1 a 3/4 hod. Ve stopě to nahoru podkluzovalo, tak jsem jel vedle. Zpět přes Na Žďárku - Máří - Hřebínek - U N. Louky - U Buku - Bedřichov. Zpátky to už víceméně po rovině frčelo, stopy dobré, skluz dobrý, jen neustále mírně mrholilo. Zpět jsem byl z čihadel za 1 a 1/4 hod., i tak to bylo na knop, do odjezdu 18ky jsem měl rezervu 4 minuty.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 21.1.2022 19:36  
Dnes z Bedřichova -4°C 5Km okruh (neupraveno) a potom hřebínek, kuchyně, olivetská (sjezd byl v pohodě muldy v normě), všude krásně bílo, upraveno, paráda, na hřebínku čočková. Do autobusu jsem se málem nedostal, takže lidi nejezděte je nás tu jako sr.... a to nebyl víkend (kdo můžete zůstaňte v teple domova).
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 18.1.2022 19:32  
Super lyžování, dnes z Bedřichova přes prezidentskou až na severák a zpět, upraveno.
Jen pro Honzu doplním - stupně Celsia - levý alt držím, napíšu 248, pustím a mam to tam (°C).
Jinak je to matoucí ta teplota a vždycky se leknu a nechce se mi na lyže v -3o.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 14.1.2022 16:38  
Díky Honzovi ( Tak jezděte) jsem se dnes ukecal a vyrazil po delší době do Bedřichova. Cesta Stadion - Hřebínek a zpět, zdolal jsem to v čase nejlepšího závodníka Jizerské 50ky cca 2 hodiny. Počasí mlhavé, teplota okolo 0, cesta dobrá, všude bílo, žádné kamení jsem nepotkal ( snad jen jeden při sjezdu od Buku do Bedřichova při plužení), dá se jet i ze stadionu v pohodě - je to spíš bez stopy, nebo občas hobby stopa s ustřelující pravou lyží do škarpy, ale jinak paráda, lepší než jsem doufal (samozřejmě, že aspoň den vytrvalého sněžení by to chtělo jako sůl). Člověk aspoň přijde na jiné myšlenky na tom čerstvém vzduchu. Na Hřebínku rozšířili nabídku kromě tradiční zelňačky i o frankfurtskou, ale raději bych se přimluvil za gulášovku, ale chápu, že maso je drahé a nevešli by se do ceny 50 Kč, museli by zdražit na 110 Kč, jako na Smědavě.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 16.1.2015 12:49  
C2S: Než zas napíšete nějaký Váš blábol, zkontrolujte si prosím pravopis, takhle si představuji "klasycký ksycht ydyota"
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 31.12.2014 9:52  
Jenom idiot může použít 0-4 štěrk jako podklad pro běžkařské tratě. Toť vše co jsem měl na srdci.
Bedřichov a Jizerská magistrála