Zima je zpátky v Lužických horách
❄️☀️🌨️ Dnes odpoledne velká bežkařská paráda na Polevském vrchu.
Na tratich leží od 5 do 20 cm sněhu. V lese vyčuhuje podklad - lesní úseky nedoporučujeme kromě Kočárovky.
Upraven Polevský vrch na klasiku i na skate.
(Ve spodní části u kapličky vyčuhuje tráva). Upravena je také Kočárovka včetně dvou stop. Nejlepší podmínky v druhé polovině od Řachvaje a dále.
Aktuální úpravu sledujte v zimní mapě Mapy.cz
Nejnovější zprávy z oblasti Lužické hory
21.2.
Vloženo 22.2.2026 9:17
Vzdyt tam neni OMV ale Tank ono...
(Odpověď na dotaz uživatele Zbyněk z 20.2.: Nevíte někdo prosím jak to vypadá nyní s běžkařskýma tratěma ve Cvikově za benzínkou OMV? Děkuju)
21.2.
Vloženo 21.2.2026 20:26
Kolem Polevského vrchu a Královkou. Sníh mokřejší, ale stále je to dobré. Pokud nebude zítra moc pršet, ještě to půjde.
Tááák... dnes v pátek dopoledne před oblevou a nástupem jara upraveno vše co šlo v okolí Polevska: trojka a pětka z Jedličné přes Polevský vrch a ke Kapličce a Kočárovka. Skútr z Okrouhlé projel trasu ke Kapličce a k vysílači nad Práchní.
Sněhu...
více
» Zobrazit všechny fotky (celkem 5)