Bedřichov a Jizerská magistrála: zpráva z 3.3.

Vloženo 3.3.2025 17:22
Brzké odpoledne: Bed - NL - kristiánov - Knajpa - Smědava a zpět přes Máří a Hřebínek. Lidí středně. V lese ještē v poledne vánoční nádhera, i těsně nad stadionem (šlo najet z malého okruhu). Víkendový sníh (5cm) vesměs překryl jehličí a nejhorší ledové plotny. Tratě vesměs fajn, ve stínu tvrdé až občas ledové, na slunci mírně rozměklé (ne moc), po 16h už to zas přimrzalo. Mezi Točnou a Máří ale jen 3-5cm často bez podkladu, občas plotna. Na skate ještě dobré, stopa už chybí. Dnes bez přenášení, ale zítra už to na 2-3 místech bude chtít přenést, pár metrů. Sjezdy k Hřebínku a pod Bukem místy ledové, pozor, v úterý už může sem tam lézt do stopy asfalt. Hezký konec zimy a snad nás ještě čeká jarní lyžovačka:)
Oblast: Jizerské hory Bedřichov a Jizerská magistrála

Nejnovější zprávy z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála

Vloženo 25.12.2025 16:14
Na Smědavě ve 12h -6°C,azuro,bezvětří, ale jen 1cm sněhu.Pod vrstvou sněhu není led,takže na procházku je to v pohodě a neklouže to.Zítra bude opět azuro,tak vyražte.Zatím to nevypadá na běžkování do konce roku. Hezké vánoční svátky všem lyžníkům.
Vloženo 14.12.2025 7:56
Včera v 9h nádherné počasí, kolečko na stadionu super. (Odpověď na dotaz uživatele Jirka z 12.12.: Byl nekdo na stadionu? Podle webkamery to vypada vselijak, tak jestli tam ma cenu jezdit...)
Vloženo 11.12.2025 9:52
Není jasné z počasí jestli je podzim nebo už jaro.Po jezkém týdnu všechen sníh zmizel.Šli jsme ze Smědavy po asfaltce na Zelený kámen a dále směr Pytlácké.Asfaltka je bez sněhi,ken pískové cesty mají trochu stop po sněhu. Vedle cesty lze posbírat... více
13:21
13:25
Více zpráv z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála