zpráva z Vysočiny, z Jihlavy, z areálu u Českého mlýna; ráno zase byl celý okruh nějakým zázrakem rolbou upraven na skate, téměř bez špinavého sněhu a bez jakéhokoliv boření do hlubokého sněhu. Bohužel v noci bylo plus šest, takže sníh nebyl na povrhu moc umrzlý, ale pořád to ještě trochu klouzalo, alespoň brzy ráno. Takže tak. Sláva Lyžařskému Jihlavsku.
Oblast:
Vysočina
→
Jihlavsko a Telčsko
Nejnovější zprávy z oblasti Jihlavsko a Telčsko
150 m tam a pak zpět, lehce vyjetá stopa, po ránu zatím vždy namrzlé, nelepí se moc nečistoty a celkem rychlé. Tak akorát dát si po ránu v pohodě 5km a pak rychle do práce. Vše se dá zvládnout v dochozí vzdálenosti od domu či práce. Kde v tuto...
více
Český mlýn v Jihlavě už skončil s úpravami, ale pro skalní běžkaře je k dispozici alespoň jedna souvislá část původního okruhu o délce cca 350 metrů a zpět po stejné stopě. Po ránu namrzlo, jen na soupaž, celkem rychlé a nevadí nečistoty, jak to...
více