Z Bedřichova na NL a Kristiánov už je to na hraně, dnes se ještě dalo projet bez sundavání, ale v příštích dnech to už nejspíš nepůjde. Kolem NL a Kristiánova viditelný asfalt, stopy mokré a jízda nic moc, takže od teď už raději vyrážet odjinud než z Bedřichova. Zato nahoře všude nádherné stopy, perfektně upravené a nový sníh. Dnes k tomu slunečno, takže překrásné ježdění.