Zdenča – profil lyžaře

Registrován od 26.2.2020, vložil celkem 4 zpráv.

Vložené příspěvky

Vloženo 1.4.2020 21:37  
Pro Pavise, super!!! Pěkné shrnutí letošní sezóny! Už se moc těším na příští zimu! Jo jo, budou mi ty klacky moc chybět!!! Tak skol všem běžkařům!!!
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 26.3.2020 22:12  
Jakube, jde to😁
(Odpověď na dotaz uživatele Jakub z 26.3.: ehmmm: A u Nové Louky jsi parkoval, lze to nebo nelze? Pokud ne, tak si šel pěšky z Bedřichova? A na Smědavě auta parkují nebo tam nikdo teď přes zákaz vjezdu v Bílém Potoce nejezdí?
A nějaká stopa na klasiku se ještě najde nebo už téměř ne? Rád bych to ještě naposledy jel vyzkoušet, ale jestli má vůbec smysl se dostávat do Bědřichova linkou 18 nebo 1 z Jablonce...
Moc díky za postřehy.)
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 24.3.2020 18:21  
Pro KoclQ: no pán je zřejmě asi Pražák?!? Chápu, jet na otočku z Prahy si zaběžkovat je nesmysl, a ubytovat se v Jizerkách v současné době nelze. Nemoralizujte a nezáviďte, někdo si zaběhá třeba ve Stromovce bez připnutejch lyží, někdo v Jizerkách s připnutými lyžemi. My "horalové" nic špatného a zakázaného neděláme, natož nebezpečného a trestuhodného! A aby se vám ta slza lepší zamačkávala, tak přidávám obrázek z dneška, jak to tu máme pořád krááásné........
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 26.2.2020 16:57  
Malé kolečko, skate, Nová louka, Hřebínek, Točna, Kristiánov a zpět, sněhu pořád dostatek, před polednem jsem chytla tu největší chumelenici a co bylo upravené rychle zapadlo (aspoň bude čisto), i tak to jelo dobře i broučkovi se to líbilo!
Bedřichov a Jizerská magistrála