Brno: zpráva z 10.12.

Vloženo 10.12.2021 21:03
Sníh je všude tak to využijte! Asi za pár dní sleze. Krátký výběh Podkomorské lesy, je to všude jak v pohádce: louky u Křivé borovice, po modré k Hubertovi, po žluté pod Lipový vrch, po zelené (po silnici) k Helenčině stud., dolů Kočičím žlebem k přístřešku a roklinkou nahoru zpět na louky. Jak už psal Honza, na loukách vcelku fajn, v lese vlhké fleky což pak trochu v hlubším sněhu namrzalo. Stop celkem dost, asfaltka ke GP je prohrnutá tak na těch 3cm radši jen s kamenačkama. Stopa na krajnici v nahrnutém sněhu začíná až po 200m tak pro nadšence co to stihnou do pondělka než to sleze snad postačí. Dolů kočičákem nová stopa po krajnici, snad se využije.

Mapa obsahuje polohu všech 6 fotek.

Oblast: Brno a jižní Morava Brno

Nejnovější zprávy z oblasti Brno

Vloženo 10.12.2023 15:45
Dopoledne na babické plošině: teplota lehce pod nulou, nový vlhký sníh, námraza na stromech. Na plošině projeto velké (4,3 km) i malé (poloviční) kolečko. Nejlepší podél lesa na jihu a východě plošiny, kde není zafoukávaná stopa. Velké překvapení... více
Vloženo 9.12.2023 17:55
Na okruzích kolem kalcitu trochu nasnezilo a pořád to jde. Stopa místy rozfoukana, nikde jsem neskrtl. Dnes občas silnější vítr, lidí malo.
Vloženo 7.12.2023 9:47
Babice nad Svitavou (plošina): Včera připadlo 3–5 cm sněhu, který hodně zpomalil stopy a bylo třeba je několikrát projet, aby se člověk trochu svezl. Ubylo trávy a hnědé stopy. Do konce týdne to určitě ještě půjde.
Více zpráv z oblasti Brno