Na mnohé dotazy odpovídáme, že aktuálně leží v okolí Polevska 5-8 cm sněhu. Na staré lyže jsou podmínky na Polevském vrchu překvapivě výborné!!! Na Ledovci je stále stopa v dobrém stavu. Na promočenou vrstvu napadlo v pondělí asi 1 cm čerstvého sněhu, prašanu.

Od čtvrtka by mělo opět sněžit. Jakmile napadne aspoň 10 cm sněhu, spustíme opět strojovou úpravu.

Sjezdovka & Bikepark Polevsko jede v týdnu večerní lyžování.

V minulých dnech jsme horko těžko upravili základní okruhy (trojku a pětku), ale sněhu je málo. Děláme co můžeme, ale přírodě neporučíme.
Pokud chcete podpořit naše úsilí, můžete nám poslat příspěvek formou daru na náš účet 43-1708990227/0100 nebo přes přiložený QR kód. Firmám na požádání vystavíme darovací smlouvu. Do poznámky prosím uvádějte "dar" a vaše jméno.

A co nás čeká v nejbližších dnech?
Pokud napadne tento týden dostatek sněhu, v sobotu 22.1. se uskuteční závod Severska20, jehož je Ski Polevsko partnerem. Závod se uskuteční na okruhu na Polevském vrchu od Kapličky přes Ledovec, tratě 12 km (muži) a 6 km (ženy a junioři). Více na https://severska20.webnode.cz/sluzby/

Kdy bude v dalších dnech padat ještě víc - vyhlídky počasí jsou na další dny více než příznivé, plánujeme na sobotu 29.1. nejtěžší závod v Lužických horách - Lužickou 30.
Děkujeme za vaši přízeň. Konec hlášení.
SKOL!