Hřeben Orlických Hor: zpráva z 24.1.

Vloženo 24.1.2023 19:23
Diky za upravu trati!
Rolbari jak z Destne,tak z Orlickeho Zahori si dali zalezet a trate byli v perfektim stavu. Na brusleni jiz pevny stred a po krajich krasne stopy na klasiku.
Projeto Serlich-Pod Homoli-Peticesti-Korunka-zpet na Serlich.
Vsude krasne upravene trate. Jedine, kde nebylo upraveno byla cast od Homole na Petivesti vychodni trasou, kterou maji na starosti rolbari z Ricek (druhe foto). Ale i ta sla nejak projet. Na uprave z vikendu par cm namrzleho snehu a dost rozorany na skate. Zbytek jedna velka krasa a bez lidi.

Mapa obsahuje polohu všech 3 fotek.

Oblast: Orlické hory Hřeben Orlických Hor

Nejnovější zprávy z oblasti Hřeben Orlických Hor

Vloženo 5.12.2023 17:30
Dnes nádherné podmínky., sem tam dokonce i azuro. Opravuji předchozí zprávu od Jana ohledně Masaryčky - zavřeno má pouze dle papirku na dveřích do 7.12. :-) SKOL :-)
Vloženo 5.12.2023 17:25
Serlich - Velká Deštná - Masarykova chata - Černý kříž - Narodak. Skvělé podmínky, všude čerstvé upraveno rolbou, jenom asi 2km před Narodakem stopa zničená autem. Masarykova chata tento týden zavřená. SKOL
Vloženo 5.12.2023 16:48
Dnes dopoledne z Mezivrší - Peticesti - Kunštátská Kaple -Homole a zpět. Naprosto bez údržby. Parkovné 100,- ŽÁDNÉ auto! Asi běžkaři už vědí, co se tu koná. 20 km beze stop. Ostuda. Homole navíc rozbitá nákladními vozy! Závěr: Jako trénink... více
Více zpráv z oblasti Hřeben Orlických Hor