Východní Krušné hory: zpráva z 4.3.

Vloženo 4.3.2023 17:34
Moldava - Cínovec - Komárka - Adolfov a zpět. Z Moldavy na Cínovec na trase Krušnohorské 30 výborné podmínky, čerstvě upraveno, vytátá místa pořadatelé závodu zaházeli lopatou.
Z Cínovce na Komárku nedoporučuji jet po severní "turistické" trase - je to tam hodně hrbolaté, jsou tam zamrzlé potoky a ledové plotny viz 2. a 3. foto. Naopak jižní strojově upravená trasa je i přes malé množství sněhu celkem v pohodě, jenom pozor v místě nejprudšího sjezdu, kde lezou ostré šutry. Od rozcestí pod Komárkou až na Komáří Vížku se musí lyže přenést 1km po asfaltu. Dál z Komárky směrem na Adolfov je to celkem slušně sjízdné po umrzlých pláních, vyfoukaným místům se dá vyhnout, ale byla tam taková vichřice, že jsem to u Habartic raději otočil zpět.

Mapa obsahuje polohu 5 fotek. Zbylé fotky z této zprávy (1) údaje o poloze neobsahují.

Oblast: Krušné hory Východní Krušné hory

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krušné hory

Vloženo 15.3.2023 19:20
Dnes Cínovec-Vitiška,je to konec,většina cesty bez sněhu. už ani pěšáci nechodí,nemají co rozdupat.. :-D
Vloženo 12.3.2023 22:15
Na tu bídu skvělé svezení dneska. Adolfov - Komáří vížka sice holé pláně ale kupodivu bez většího sundavání kličkováním v navátém sněhu ve škarpách, z Komáří na Cínovec pěkné svezení levou cestou jen s jedním přenesením u Sedmidubské vyhlídky, z... více
Vloženo 12.3.2023 21:24
Dnes dopoledne, nádhera ☀️ a okruh Dlouhá louka - Žebrácký roh , super upravená trať na klasiku i skate, díky za úpravu 👍. Dle počasí na příští dny, to byla zřejmě super rozlučka se ❄️❄️❄️.
Více zpráv z oblasti Východní Krušné hory