kubelu – profil lyžaře

Registrován od 13.12.2022, vložil celkem 6 zpráv.

Vložené zprávy

Vloženo 29.11.2023 21:10  
Po Ivonce a hřebenovou cestou za svitu čelovky k základně a zpět. Uježděná slabá vrstva sněhu, na kameňačky úplně v pohodě. Na těch 6km jsou dva krátké úseky, kde je třeba dát si pozor, ale není třeba běžky sundavat. Jestl v pátek a sobotu připadne jak slibují, tak to bude pecka.
18:40

» Zobrazit polohy fotek na mapě

Brdy a Hřebeny
Vloženo 12.3.2023 20:58  
Dnes parádní projížďka od Soušské přehrady na kasárenskou, dále na Knejpu a stejnou cestou zpět. Cestou tam sluníčko, azuro, paráda. Před dojezdem na Knejpu se zatáhlo a začalo foukat. Stopy všude bez poskvrnky díky OPS za skvělou úpravu po celou zimu. Snad ještě za týden bude na čem jezdit.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 19.2.2023 18:47  
Dnes přes oběd od parkoviště pod Přilbou směrem na zlatou studnu. Stopa od pátku byla znatelná, ale všude po velkém větru spousta jehličí, větviček a šišek. Dobré to bylo na louce u zlaté studny, zde byl sníh čistý a dalo se sklouznout. No snad zima ještě úplně nekončí a po oblevě ještě něco napadne.
Centrální Šumava - Zadov, Kvilda
Vloženo 11.2.2023 16:56  
Dnes jsme vyrazili z Teslín po Teslínské na Václavku. Místy sjízdné s opatrností, ve sjezdech místa posypaná štěrkem, od Václavky nesjízdné. Kousek za Václavkou jsme odbočili doleva směr horní Padrťský rybník. Zde asi nejlepší úsek cesty. Od horního rybníka jsme sjeli k dolnímu a po Míšovské zase zpět k hornímu rybníku. Cesta od horního rybníka k Teslínám chvíli dobrá, chvíli špatná. Kdyby někdo jel sjezdem od kláštera dolu, tak pozor, spodní část sjezdu je rozježděná od lesní techniky.
Když se s tímto stavem člověk smíří, tak to nakonec bylo pěkných 12km.
Brdy a Hřebeny
Vloženo 15.12.2022 21:27  
Dnešní svezení po hřebenech o 100% lepší než předevčírem. Jel jsem od Hostomické silnice směr Stožec a dál k bývalé základně PVOS Klondajk. Silnice pěkně uježděná, na bruslení dobrý. Já jel klasikou a na "B" lyže je to OK. Pokud v pátek ještě něco připadne, tak víkend bude super.
Brdy a Hřebeny
Vloženo 13.12.2022 13:47  
Večer projeta trasa od hostomické silnice k rozcestí na Stožci a dál směr bývalá raketová základna "Klondajk" Nikde ani živá duše, pěkné první projetí. Pod sněhem není žádný podklad, takže při přibrzdění to jde na asfalt. Pokud někdo vyrazí, vezměte určitě ty nejhorší lyže co máte. Snad nám ještě něco připadne.
Brdy a Hřebeny