Honza1994 – profil lyžaře

Registrován od 3.12.2023, vložil celkem 5 zpráv.

Vložené zprávy

Vloženo 25.2.2024 22:02  
Ahoj, H. Mísečky- Vrbatovka- Česká budka-Svinské kameny- Vosecká-Alfrédka a zpět. Nahoru na Vrbatovku upraveno nahladko rolbou, celkem fajn svezení, především na skate. Nahoře hřeben velmi dobré, místy rozdupáno, odpoledne již více. Úsek Česká Budka-Vosecká spíše na skialpy než na běžky, ale dalo se. Pak strojově upravená trať na Alfrédku, ráno občas led, pak to změklo a některé pasáže rozbředlé. Na Terexu jeden potok přes cestu (lze objet), plus cca 0,5 km úsek hodně špíny a malá vrstva sněhu, asi bude brzy s přenášením. Jinde sněhu dost a ještě nějaký čas vydrží.
Centrální Krkonoše - Mísečky, Benecko
Vloženo 18.2.2024 19:32  
Ahoj, z Pece nahoru pěšky sjezdovkou Zahrádky, dále magistrálou na Hnědý vrch, zpět na magistrálu, pod Předními Rennerovkami doprava směr Bufet na rozcestí, Luční bouda a zpět. Nad Pecí hodně rozježděno skútry a rozšlapáno chodci, úprava jakž takž, ale žádný zázrak. Od Rennerovek nahoru prošlapáno, běžkaři a skialpinisty, celkem slušné svezení na turistické běžkování. Mezi Výrovkou a Luční na zimní cestě (té vrchní) pro mě nepochopitelně rolba vyhrabala povrch až na kameny. Část sjezdu od památníků obětem hor na výrovku tedy jen obtížně sjízdný. Jinak sněhové podmínky velmi dobré, jen kolem Hrnčířských bud je to hodně zasypáno jehličím (cca 200 m), tento úsek je spíše na přenesení. Škoda, že úprava v této části Krkonoš není na lepší úrovni. Celkově ale fajn svezení.
Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně
Vloženo 5.2.2024 19:59  
Jizerka Mořina-Jezdecká-Cesta pod Černýcm vrchem-Kasárenská-Knajpa-Štolpišská- Smědava-Černá Smědá-Hraniční-Po Promenádní zpět na Mořinu. Počasí nic moc, ale většina trasy ještě ok. Nejhorší úseky Smědava-Černá Smědá, tam to bude brzy na přenášení....Jinak místy špinavý sníh, jehličí atd. Ale ještě rozumně sjízdné.
Bedřichov a Jizerská magistrála
Vloženo 3.12.2023 19:35  
Hradec Králové a okolí - z HK po loukách na Stříbrný rybník - včera ok, dnes fantastické svezení i se sluníčkem, prašan, sněhu dost. V lesích v okolí někde horší místa, sem tam led/kamínek, zejména v místech, kde je hustší les. Na nové lyže do lesa zatím ne, na starších v poho, většina míst lze objet.... i tak úspěch, loni takovéto podmínky v HK nebyly za celou zimu. Tak jezděte, než to roztaje :)
Podorlicko