Fíša – profil lyžaře

Registrován od 5.1.2020, vložil celkem 2 zpráv.

Vložené příspěvky

Vloženo 28.12.2020 16:53  
B.Dar - nejlepší je nová Cínová cesta (skate - bez kamínků, na béčkové lyže) a Mílovská ke kapličce (klasika - mělká lidská stopa, na 3 vyfoukaných místech kamínky, proto radši kameňačky). Ježíškovka lze taky bruslit, ale brutální Václavák.
POZOR! Parkování u Mysliven policie pokutuje!
Bohužel město B.D. na běžkaře stále kašle takže parkovat lze jen na výjezdu k celnici (P u výjezdu na KV bylo dnes zavřeno) a je nutno se prodrat na lyžích davy pěšáků, saní, bobů a psů po Ježíškovce než se člověk dostane do použitelné stopy na Myslivnách (až na ni bude dost sněhu).
11:35
11:49
12:11
12:47
Západní Krušné hory
Vloženo 5.1.2020 19:47  
Od Mysliven k Mrtváku byla dnes dost slušná stopa od lidí, v lese za Mrtvákem ještě dobrý s pár kameny, ale pláň k maringotce špatný - víc drnů než sněhu. Velká Ježíškovka obdobně celkem slušná lidská stopa, malá samozřejmě rozhamtaná od pěšáků a Václavák 😵 Parádní svezení je na okruzích SkiArény Fichtelberg - na vrchol (z 5 km okruhu na vršek sjezdovky) jen nahoře trochu vyfoukáno na kameny. Traverz kolem Fichtlu bez údržby (nedostatek sněhu), lidská stopa spíše není než je.
Západní Krušné hory