Východní Krušné hory: zpráva z 11.3.

Vloženo 11.3.2022 22:48
Dlouhá Louka - po silnici Žebrácký roh - přes pastviny vrch "Nad Křížkem" - Vilejšov - Pod vrchem Tří Pánů - ČTZ zpět na DL. Začíná to být pro skalní běžkaře. Na několika místech pořád pěkné svezení (nejlepší úseky za mě louky kolem "Křížku" a spojka mezi rozcestím Pod vrchem Tří pánů a DL), ale rychle přibývá kritických míst (viz foto). Pokud vám nevadí lyžování na trávě a jehličí, vyražte si užít sluníčko, než sníh definitivně zmizí. Jinak vytáhněte pohorky a kola, jaro je za dveřmi. SKOL!

Mapa obsahuje polohu všech 4 fotek.

Oblast: Krušné hory Východní Krušné hory

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krušné hory

Vloženo 31.1.2026 19:49
Dnes jsem si dal Lesnou a Zákoutí. Na Lesenskou pláń jsem se dostal od silnice na Malý Háj, kde v jedné zatáčce začíná stopa. Ze začátku pár metrů s ledem, dál už paráda. Okruhy na Lesenské pláni špičkové, je tu asi nejvíc sněhu v širokém okolí.... více
8:42
9:09
9:14
9:21

» Zobrazit všechny fotky (celkem 12) + jejich polohy na mapě

Vloženo 31.1.2026 19:27
P.S. Na placení parkovného je nutné mít 200 Kč v kovových mincích. Kartou a ani papírovými penězi nezaplatíte.
Vloženo 31.1.2026 19:15
Dnes okruh Dlouhá louka - Fláje - Dlouhá louka (12 km ) krásné svezení. Parkovistě za hospodou na Dl.louce pred 12 hodinou dost plné, ale zaparkovat se dalo bez problému.
Více zpráv z oblasti Východní Krušné hory