Praha: zpráva z 16.12.

Vloženo 16.12.2022 10:14
Miličovský les po nočním sněžení, které ani dopoledne zatím nepřestalo. Odhadem 3-5 cm nového sněhu. Velmi slušně se dá bruslit okolo hald a na hlavních cestách v lese (u těch je určité riziko, že budou částečně prohrnuty). Odpichování hůlkami často z podkladového asfaltu, ale jinak na pražské možnosti paráda. Pár stop vyjetých od lyžařů na klasiku tradičně na loukách (dnes jsem byl první a obnovoval jsem je), nějak sjízdné po povrchu ušlapaném od pěších jsou asi všechny cesty v lese.

Přejezd Petrovice - Křeslice - Miličák na lyžích možný, sundaval jsem jen při přechodu 2 hlavních silnic. Ale tu jednu ulici v Křeslicích asi taky prohrnou a přenášení bude delší. A stoupání od Botiče k Miličáku bych směrem dolů asi snášel i na kameňačkách, nahoru jsem to na nich vyšel. Údolí Pitkovíckého potoka na klasiku použitelné, na skate z Petrovic sem nedoporučuju. Pole za Petrovicemi směrem Uhříněves nepoužitelné.

Mapa obsahuje polohu všech 4 fotek.

Oblast: Praha a střední Čechy Praha

Nejnovější zprávy z oblasti Praha

Vloženo 28.1.2023 11:03
Ledovec na Hvězdě sice drzi ale je to skutečně pro příznivce ledovcového bezkovani.totalni led.za me nemá moc smysl, bezky jsem nemel...muselo by něco pripadnout.škoda že už nefunguje na Vypichu Skiarena se zasněžováním by to při těchto teplotách... více
Vloženo 28.1.2023 1:04
Ledovec na Bile hore v Praze (Hvezda) kupodivu stale drzi a i dnes solidni podminky na skate.
Vloženo 27.1.2023 17:54
Hostivař může Hvězdě nepřekvapivě jen závidět. Sněhu pouze zbytky, na většině míst jen tráva či bláto. Na fotkách jsou místa s největším množstvím sněhu, ale na lyžování by to bylo jen pro maximální šílence. Já tam samozřejmě nebyl s lyžemi.
12:52
12:56
13:01
13:03

» Zobrazit všechny fotky (celkem 5)

Více zpráv z oblasti Praha