Praha: zpráva z 18.12.

Vloženo 18.12.2022 11:52
Z Petrovic pole hned za sídlištěm stále nepoužitelné, ale stačí sjet k Dobré vodě a odtud se po poli ve vyjeté stopě dá dojet až k silnici a k Pitkovicím. Někde to nedrhne vůbec, někde zřídka, někde o hroudy a kameny pravidelně. Sjezd nad lesíkem k Dobré vodě z tohoto pohledu špatný. Pro lidi z Pitkovic/Petrovic to možnost je, ale spíš průměrná, jinak Miličák a Hostivař jsou lepší. Za silnicí jsem žádné stopy směr Uhříněves/Benice neviděl.

Přejezd přes Křeslice do Miličáku v pohodě, zouvání jen 2x přes silnici. Miličák na výborný na skate - jak cesty okolo hald, tak široké cesty v lese. Zbytek cest v lese je ušlapaných, sjízdných. Pro jízdu ve stopě jsou lepší louky, na nichž pár okruhů vyjetých je. Shrnutí: na skate do Miličáku, na klasiku raději do Hostivaře.

Mapa obsahuje polohu všech 4 fotek.

Oblast: Praha a střední Čechy Praha

Nejnovější zprávy z oblasti Praha

Vloženo 28.1.2023 11:03
Ledovec na Hvězdě sice drzi ale je to skutečně pro příznivce ledovcového bezkovani.totalni led.za me nemá moc smysl, bezky jsem nemel...muselo by něco pripadnout.škoda že už nefunguje na Vypichu Skiarena se zasněžováním by to při těchto teplotách... více
Vloženo 28.1.2023 1:04
Ledovec na Bile hore v Praze (Hvezda) kupodivu stale drzi a i dnes solidni podminky na skate.
Vloženo 27.1.2023 17:54
Hostivař může Hvězdě nepřekvapivě jen závidět. Sněhu pouze zbytky, na většině míst jen tráva či bláto. Na fotkách jsou místa s největším množstvím sněhu, ale na lyžování by to bylo jen pro maximální šílence. Já tam samozřejmě nebyl s lyžemi.
12:52
12:56
13:01
13:03

» Zobrazit všechny fotky (celkem 5)

Více zpráv z oblasti Praha