Modravsko a Srní: zpráva z 6.1.

Vloženo 6.1.2024 23:15
Trasa: Modrava - Modravský potok - Černohorská nádrž - Na ztraceném - Březník - Modrava. Sněhu převážně dostatek, občasná podmáčená a vytátá místa je nutno obejít nebo přenést. Vzhledem k podmáceným místům není možná úprava rolbou. Sjezd od Ptačí nádržky k rozcestí Na ztraceném je díky absenci úpravy náročnější. Celkově velmi pěkné lyžování. Celý den padal sníh.
Oblast: Šumava Modravsko a Srní

Nejnovější zprávy z oblasti Modravsko a Srní

Vloženo 12.2.2024 14:06
https://bilastopa.cz/cs/uvodni-strana-2/ (Odpověď na dotaz uživatele Honza K. z 12.2.: Dnes jedeme na šumavu, má smysl brát běžky? Jsou některé úseky sjizdné, které? Díky Honza)
Vloženo 12.2.2024 10:24
Modrava - Breznik je snad poslední trasa, kde lze běžkovat. Sníh je špinavý plný jehličí a mechu, místy led. Musí se několikrát přenášet. Střed je od pěšáků. Poslední dva km jsou celkem pěkné, nahore na Brezniku krásný čistý firn.
Vloženo 6.2.2024 0:48
Z Modravy na Březník. První 2 km hodně ledu a takové nic moc. Od rozcestí u mostu "Modravský potok" je to 1 km strašný - jako kdyby na lyžích bylo lepidlo (málo sněhu, hodně jehličí, trošku silnice). Pak se to hodně zlepší a vcelku hezký lyžování.... více
Více zpráv z oblasti Modravsko a Srní